Ana Sayfa Sosyal Medya Twitter DM'ye Görüldü Özelliği Geliyor!

Twitter DM’ye Görüldü Özelliği Geliyor!

-

Twitter’a WhatsApp’da bulunan mavi tik görüldü özelliği DM bölümüne gelecek.
Sosyal medya devlerinden biri olan Twitter, direk mesaj bölümünde tıpkı WhatsApp‘ta olduğu gibi mavi tik işaretini görüldü olarak getirecek. Bunla beraber kullanıcılar karşılıklı konuşmalarda karşıdaki kişinin mesajlarını okuyup okumadığı öğrenmiş olacak.

Rakiplerinde Olan Özellik Twitter’ada Geliyor!

Facebook Messenger, WhatsApp, iMessage şeklindeki uygulamalara daha önceden gelen bu özellik şimdide Twitter için geliyor. Ayrıca bunla beraber görüldü tik işaretini kullanıcılar ayarlar bölümünden açıp kapatabilecek. Bu sayede kullanıcılar görüldü işaretinin gidip gitmeyeceğini istedikleri zaman açıp kapatabilecekler.

Kullanıcılar için gelecek olan Twitter görüldü özelliği otomatik olarak gelecek ve kullanıcılar isterlerse Ayarlar kısmında görüldü özelliğini kapatabilecekler.

Yenilikler Yolda!

Ayrıca Twitter DM için bir kaç yenilik ve değişiklik daha getireceği ifade edildi. Bu yeniliklerden biri ise karşı tarafa web linkleri gönderebilme olarak gelecek.

Twitter ile rakip olan  İnstagram, Snapchat ve Facebook‘un gelişmelerinden geride kalmamak için bazı yenilikleri entegre edeceği söyleniliyor. Hatta rakiplerinden Snapchat “Geliştirilmiş Hikayeler“, İnstagram “Zoom özelliği” ve Facebook ise “Canlı yayın ve Video” alanında yenilikleri ile aradaki mesafeyi oldukça katlamışlar.

Bakalım Twitter önümüzdeki günlerde ne gibi yenilikler getirecek merakla bekliyoruz.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Huawei

Samsung Galaxy F41 için Yeni Bir Video Yayınlandı

Samsung'un F serisi adı verilen yeni bir akıllı telefon serisine geçiş yapacağı biliniyor. Marka bu serinin ilk modelini Samsung Galaxy F41 olarak...

Huawei Mate 40 Pro için Çalışır Halde Görüntüler Yayınlandı

Huawei Mate 40 Pro, her sıkıntıya ve her engele karşı satışa çıkacak gibi duruyor. İlk iddiaya göre bu modelin Kirin işlemcisi son...

Oppo Reno4 Lite’ın Fiyatı ve Renk Seçenekleri Sızdırıldı!

Oppo geçtiğimiz günlerde Oppo F17 Pro ve Oppo Reno4 Pro 4G akıllı telefonlarını tanıttı. Son raporlar, F17 Pro'nun Avrupa'da Oppo Reno4 Lite...

Google Nest Audio Akıllı Hoparlör İle Tanışın!

Google, yeni akıllı ev ürünlerini gizli tutmakta zorlanıyor. Nitekim Google Chromecast'ta tanıtılması beklenen Google Nest Audio da bir sızıntıya maruz kaldı.

Samsung Galaxy A72, Beş Kameraya Sahip Olabilir!

Birkaç yıl önce Samsung, dünyanın ilk dört kameralı telefonu Galaxy A9'u (2018) tanıttı ve şimdi şirket beş kameraya kadar çıkmaya çalışıyor. Beşli...