twitter

Twitter’da takipçi satın almak güvenli mi, zararları ne?

Twitter’da takipçi kazanmak, takip edilme sayınızı yükseltmek, bazen zorlayıcı olabilir. Çoğu kullanıcının kolaya kaçtığı takipçi arttırma yöntemi “Twitter’da takipçi satın alma” konusunu bu yazımızda sizler için ele aldık. “Twitter’da takipçi satın alma güvenli mi? sorun yaratır mı? hesabı tehlikeye atar mı?” gibi sorularınızı ve sorunlarınızı cevaplamaya çalışacağız.

twitter (3)

Twitter’da takipçi satın almak güvenli mi?

Takipçi satan platformların çoğunun dolandırıcı olduğu gerçeğini göz önünde bulundurursak, Twitter’da takipçi satın alırken kredi kartı, banka bilgilerinizi kullanmak sizi tehlikeye atabilir. Bu nedenle Twitter’da takipçi satın alma, hem sizin için, hem de paranız için tehlike yaratabilir.

Twitter’da takipçi satın alma, hesabı tehlikeye atar mı?

Takipçi sayınızın anlık olarak hızlı bir şekilde yükselmesi Twitter’ın dikkatini çekebilir. Bu nedenle takipçi satın aldığınızda profiliniz kapatılma/silinme tehlikesi ile karşılaşır. En iyi ihtimalle, takipçi satın aldığınız fark edildiği anda takipçiler silinecektir. Çünkü satın aldığınız takipçilerin çoğu sahte, diğer bir tabirle “Fake hesap” olacaktır.

Twitter’da boş profillerin sizi takip etmesi, sizi bu platformda bir yere getirmeyecektir. Twitter üzerinde takipçi sayısından çok takipçi kalitesi daha önemlidir diyebiliriz, yani fake hesapların sizi takip etmesi yerine sürekli kullanılan bir hesabın sizi takip etmesi, popülerliğinizi arttıracaktır. Twitter üzerinde takipçi satın alma işlemini kesinlikle önermiyoruz. Hem zamanınıza, hem de paranıza yazık olacaktır…


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here