Twitter kullanıcıları kızgın

Sosyal medyada rekabet ortamı hızla sürdüğünden dolayı, sürekli yeni güncellemelerle profil sahiplerinin daha etkin kullanımı sağlanmaya çalışılıyor. Genelde bu yarış, Twitter ile Facebook üzerinde yoğun bir şekilde gözlemlenerek, iki sosyal medya sitesi arasındaki rekabetin profil sahiplerine olumlu etkiler sunmasını sağlıyor. Yalnız Twitter son yaptığı ile kullanıcıları tarafından pek hoş karşılanmadı.

TimeLine Tepki Topladı

Facebook’tan sonra Twitter da zaman tüneli özelliğini kullanıcılarıyla buluşturdu. Kullanıcılarında olumlu bir tepki almayı umut eden sosyal medya sitesi sert yanıtlarla karşı karşıya geldi.

Bu sert eleştirilerin sebebi ise bu değişikliğin özgün olmaması ve kullanıcılar tarafından atılan eski tweetlerin tekrar göz önüne gelmesi olduğu söyleniyor. Bu sebepten dolayı bir çok kullanıcı Twitter aleyhinde paylaşımda bulundu; ve Twitter’ın tekrardan eski haline geri döndürülmesi gerektiğini vurguladı. Twitter’ı az kullanan kişiler için son derece uygun bir özellik olan bu zaman tünel güncellemesi, aktif olanlar için ise tam bir eziyet olarak değerlendirildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here