Yapılan son güncellemeler ile beraber artık sohbet edilebilecek.

Son zamanlarda üzerlerinde yapılan güncellemeler sayesinde olsa gerek sosyal medya siteleri artık daha yaygın bir halde kullanılmaktadır. Konu ile ilgili düşünecek olursak eğer, insanlar söz konusu sosyal medya hesaplarından çevrelerindeki insanlar ile özel anlarını paylaşmaktadırlar. Bununla beraber aynı zamanda iş olanakları da olan sosyal medya hesapları şüphesiz günümüzün vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Dolayısıyla hemen her geçen gün iyiden iyiye gelişen sosyal medya hesapları, artık insanların en çok yakından takip ettiği, haber başlıklarına baktığı, dünyayı tanıdığı hesaplar haline gelmektedir.

Videolu ve Yazılı Sohbet Yapılabilecek

Dünyanın en büyük microblog sosyal medya sitesi olan Twitter da son zamanlarda iyiden iyiye geliştirilmiştir. Dolayısıyla her geçen gün yaptığı güncellemeler sayesinde kullanıcı sayısını arttırmaktadır. Konu itibari ile en büyük rakiplerinin genelini geride bırakmayı başaran en büyük microblog sitesi olan Twitter, son zamanlarda erişime kapalı olmasının ardından kullanıcılarına bir özür niteliğinde güncelleme yapmıştır. Dolayısıyla her geçen gün iyileştirme çalışmaları ara vermeksizin yapılan Twitter, üzerinde yapılan son güncelleme ile videolu sohbet edebilmeye olanak veriyor.

Sohbet edilebilecek
Twitter güncellemeleri

Konu ile ilgili artık rahatça videolu ve yazılı olarak sohbet edilebilen ve sohbet grupları oluşturulabilen site, bu alanda yaptığı ve yapacağı güncelleme çalışmalarına ara vermeksizin devam edeceğini belirtmekle beraber önümüzdeki günlerde bir güncellemenin daha geleceğini kullanıcılarına bildirdi. Gelişen teknoloji ile beraber şüphesiz sosyal medya siteleri de gelişme kaydetmektedir.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here