Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Uber Bugün İstanbul'da Demokrasi Mitingine Ücretsiz Yolcu Taşıyacak

Uber Bugün İstanbul’da Demokrasi Mitingine Ücretsiz Yolcu Taşıyacak

-

En çok kullanılan ulaşım uygulaması olan Uber, bugün İstanbul’da düzenlenecek olan demokrasi mitingi için bedava yolcu taşıyacağını söyledi.

Bugün İstanbul/ Yenikapı‘da düzenlenmesi beklenen demokrasi mitingine çoğu şirket destek veriyor. Kısa süre önce BiTaksi miting için ücretsiz yolcu taşıma haberini verirken şimdide BiTaksi gibi mobil uygulama olarak ulaşım hizmeti sunan Uber‘de bugün demokrasi mitingi için ücretsiz yolcu götüreceğini açıkladı.

Uber’in yaptığı açıklamada 7 Ağustos Pazar günü İstanbul vatandaşları Yenikapı’ya Uber ile yapılacak olan ulaşımların 50TL’ye kadar ücretsiz olacağını açıkladı. 50 TL den fazla tutar ise örnek 60 TL tuttu diyelim. Yinede 50 TL düşürülüp 10 TL ödeme yapılacak.

d3c9366ddf0e0ecc940c53768e712a56d376b533

50 TL’ye kadar ücretsiz

Bugün 13:00 ile 19:00 arası düzenlenecek olan miting için Uber uygulaması üzerinden İstanbul vatandaşları uberXL veya UberTaksi araçları ile Yenikapı’da düzenlenecek olan mitinge 50 TL ye kadar ücret ödemeyecekler. Olur da 55 TL yazarsa taksimetre siz sadece 5 TL ödeyeceksiniz. Güzel bir hizmet sunulduğunu belirtelim.

Böyle bir hizmet sunulması daha çok mitingde vatandaşların bulunması ve bunun yanı sıra Uber uygulaması ve Bitaksi uygulaması içinde tanıtım yapılmış oluyor. Yinede Uber ve BiTaksi uygulamasına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here