Ana Sayfa Oyun Ücretsiz City of Brass Oyunu Kurma

Ücretsiz City of Brass Oyunu Kurma

Epic Games tarafından sunulan yeni ücretsiz oyun City of Brass oldu. Normal fiyatı 38 TL olan City of Brass oyununu nasıl alabiliriz?

-

Ücretsiz oyun servislerinin sayısı her geçen gün biraz daha artış gösteriyor. Artık bu alanda çok daha rekabetin yüksek olduğu bir ortamın sunulduğunu görüyoruz. Bu rekabeti en iyi şekilde hisettiğimiz platformların başında Steam geliyor. Steam ile yarışa giren en büyük platformlardan biri ise Epic Games.

Hatta son dönemde Epic Games’in öne geçmek için önemli adımlar attığını da görüyoruz. Son olarak ücretsiz oyunlar üzerinden bir yarış söz konusu oldu. Yarışta son hamleyi yapan ise Epic Games. Platform bu kez City of Brass oyununu ücretsiz olarak sunduğunu açıkladı.

City of Brass Ücretsiz Oldu

Ücretsiz oyunlar sunmasına alıştığımız Epic Games’in bu kez sunduğu yapım olarak öne çıkan City of Brass oyununu elde etmek de oldukça kolay. Yapmanız gereken tek işlem, Epic Games uygulamasını kurmak olacak.

Eğer uygulama kurulu değilse, bilgisayarınıza uygulamayı indirin ve kurun. Ardından ise kısa bir üyelik işlemi gerçekleştirmeniz gerekiyor. Eğer üye değilseniz sisteme üye olun.

Ayrıca Bakınız: Yeni Call of Duty Modern Warfare Oyunu Yolda

Zaten üyeliğiniz varsa ve uygulama yüklüyse bu kez yapacağınız işlemler çok daha kısalıyor. Yapacağınız tek şey hesabınıza girmek ve ardından da mağaza bölümüne geçmek olacaktır. Mağaza bölümü üzerinden ise arama çubuğuna gelin ve City of Brass oyununu aratın. Ardından oyunu kütüphanenize ekleyim.

Şimdi ise indirme işlemini yapmanız gerekiyor. İndirme işleminden sonra, oyuna giriş yapabilirsiniz. Bu şekilde aldığınız City of Brass oyununun süresiz olarak sizin olduğunu ekleyelim. Yani oyunu bir kez indirmeniz yeterli olacak.

Süresiz olarak oyunun sizin olduğunu göreceksiniz. Herhangi bir kısıtlama da bulunmuyor. Fakat ne kadar süre için geçerli bir kampanya olduğu açıklanmış değil.

Yani oyunu indirmek için biraz acele etmeniz gerekiyor. Epic Games, ücretsiz oyunlar için çok fazla bir süre tanımıyor. Platformun sunduğu süre içerisinde oyunları indirmiş ve kütüphanenize eklemiş olmanız gerekiyor. Oyun hakkında sorularınız ya da yükleme işlemi sırasında yaşadığınız bir sıkıntı olursa, yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.