Apple, Apple Store aracılığıyla yeni uygun fiyatlı iMac ürünlerini satışa sundu.

Bir kaç saat önce sitemizde Apple Store’un güncelleme modunda olduğu ve bu güncelleme modundan sonra merakla beklenen iMac bilgisayarların satışa sunulabileceğini belirtmiştik ve söylediğimiz de doğru çıktı.

Apple, bir önceki iMac modellerine göre daha uygun fiyata sahip olan yeni iMac bilgisayarlarını Apple Store web sitesi aracılığıyla satışa sundu.

Yeni satışa sunulan bu iMac bilgisayarlar hakkında detaylı bilgiler verecek olursak:

Öncelikle fiyatından başlayalım. Şuan satışa sunulan yeni iMac bilgisayarlar, daha önceki iMac bilgisayarlara göre yaklaşık 500 TL daha ucuz etiket fiyatına sahip. Zira yeni iMac bilgisayarlar 2999 TL satış fiyatıyla Apple Store’da satışa sunulmuş durumda.

21.5 İnç ekrana sahip olan iMac bilgisayarlar, aynı zamanda da 500 GB sabit diske sahip. İntel Core i5 işlemciye sahip olan uygun fiyatlı iMac bilgisayarlar 1.4GHz hızına sahiptir.

Ülkemizde ve bir çok gelişmiş ülkede aynı anda satışa sunulan uygun fiyatlı iMac bilgisayarlar, HD5000 grafik çözünürlüğüne sahip olduğu belirtiliyor.

İlk satışa sunulan iMac bilgisayarlara daha az inç ekrana sahip olduğu da gözlerden kaçmamakta. Tüm Apple severler tarafından bu zamana kadar merakla beklenen iMac bilgisayarlar bakalım kullanıcıların beklentilerini karşılayabilecek mi? Veyahutta Apple şirketinin planladığı gibi ilgi görecek mi hep birlikte zamanla bekleyip göreceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here