Uygun Fiyatlı Honor 8A Satışı Başlıyor

Honor 8A akıllı telefonlarının yeni bir kampanya ile gündeme geldiği açıklandı. Honor 8A satışları ne zaman başlıyor? Telefonun satış fiyatı nasıl olacak?

0
29
Honor 8A

Uygun fiyatlı akıllı telefonlara ulaşmak eskisi kadar kolay değil. Telefonlara gelen vergiler, yeni akıllı telefon modellerinin fiyatlarının bir hayli yükselmesine neden oldu. Sadece yeni akıllı telefon modelleri değil, eski modeller için de geçerli olan bir fiyat artışı söz konusu. Hal böyle olunca uygun fiyatlı modeller daha fazla ilgi görüyor. Bu modellerden birisi de Honor 8A akıllı telefonları.

Hem tasarım kısmında yenilikçi bir seriyi yansıtan Honor 8A akıllı telefonları, bir yandan ise uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Zaten uygun fiyatıyla dikkat çeken akıllı telefonların, şu sıralar yeni bir kampanya ile gündeme geldiğini de ekleyelim. Telefonların bu kez gündeme gelmesinin nedeni A101 kampanyası.

Honor 8A, A101 Üzerinden Satışa Çıkıyor

A101 market zincirleri tarafından yayınlanan yeni aktüelle beraber Honor 8A akıllı telefonlarının satışının başlayacağı duyuruldu. Telefonların satışına 30 Mayıs tarihinde başlanacağını belirtelim. Uygun fiyatlı modelin satışı için istenen rakamda açıklandı.

Piyasada 1299 TL civarında bir satış fiyatının bulunduğu bilinen akıllı telefonların, A101 üzerinden yapılacak olan satışının ise 1199 TL olacağı açıklanmış durumda. Yeni akıllı telefonların satışlarının ne kadar süre için devam edeceği konusunda ise bir açıklama yapılmadı.

Honor 8A

Muhtemelen diğer aktüel ürünlerde olduğu gibi stoklarla sınırlı bir kampanyadan söz edeceğiz. Telefonların satışları aynı gün tamamlanacak gibi duruyor. Bu tür ürünlerde A101, çok fazla stok sunmuyor. Marka bunun yerine anında tükenen ürünlerle karşımıza çıkıyor. Aynı durumun geçerli olması beklentisi var.

Bu arada Honor 8A modelinin fiyat performans odaklı akıllı telefon modellerinden biri olduğunu da hatırlatalım. Sitemizde de söz konusu akıllı telefonların detaylı incelemelerine ulaşmanız mümkün. Telefonların tasarım ve teknik özelliklerini sitemizde bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here