Taşınabilir bilgisayar markası Vaio akıllı telefon pazarına adım attı. Sony’nin devrettiği bilgisayar üreticisi Vaio ürettiği akıllı telefon ile Japonya pazarındaki raflarda yerini aldı. Akıllı telefon dünyasının yeni üyesini Vaio’nin sıradaki hedefi avrupa pazarına adım atmak.

420 dolarlık fiyatı ile dikkat çeken taşına bilir bilgisayar markası Vaio logosunun yanı sıra Vaio Phone adıyla piyasaya sürülmesi dikkat çekti.  Sony’nin satışını gerçekleştirdiği Vaio eski değerini bu şekilde yakalaya bilecek mi merak konusu olmaya devam ederken, Vaio Phone‘nin özelliklerini sizler için daha öncele incelediğimiz haberden göz atabilirsiniz.

Vaio Phone ne kadar başarılı olabilir.

Akıllı telefon üretimine geçen ve Sony markası altında popüler olan Vaio’nun  satın alındıktan sonra ne kadar başırılı olacağını, çıkardığı modelin satış rakamları gösterecek. Bir çok özelleştirme ile gelecek olan Vaio Phone 2015 yılında nasıl bir başarı elde edecek. Apple, Samsung ve Sony gibi bir çok marka ile avrupa pazarında ayakta kalmaya çalışacak olan Vaio‘nun işi hiç kolay gözükmüyor.

HTC 11 Özellikleri Netleşti. İşte Tüm Detaylar!

Vaio


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here