PetitTube

PetitTube video izleme sitesi YouTube’da hiç izlenmeyen videoları izlemeniz amacıyla tasarlanmış bir video izleme sitesidir. PetitTube sayesinde YouTube’da hiç görüntülenmesi olmayan videolar artık milyonlarca kez izlenme sayısına ulaşabiliyorlar. Bu site sayesinde gerçekten birçok internet fenomeni ile ya da yeni ve güzel şarkılarla tanışmış olduk. Her dakika içerisinde 300 saatlik bir süreyi kapsayacak şekilde videolar yüklenen YouTube’da birçok video hak ettiği ilgiyi göremiyor. Hatta izlenmiyor bile.

PetitTube video izleme sitesi çalışanları, YouTube’daki bu sancıyı göz önünde bulundurarak bir algoritma kodlamışlar. YouTube’daki izlenme sayısı düşük ya da hiç olmayan videolar bu sayede izlenme sayılarını artırarak YouTube’da popülarite elde ediyorlar.

PetitTube video izleme sitesinin başlattığı bu çalışma sonucunda birçok bilmediğimiz birçok video gün yüzüne çıkıyor. Çıktı bile. Sizlerin de girip bakabileceği videolar arasında bazen çok ilginç, komik, hayret verici videolar ile karşılaşabiliyorsunuz. Sayfayı her yenilediğinizde daha önce izlemediğiniz YouTube videoları ya da az izlenmiş videolar ile karşılaşıyorsunuz. Bu sitedeki videoların hiçbirini daha önce izlemediniz.

Youtube 60 FPS Video İzleme Seçeneğini Açıkladı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here