Ana Sayfa Otomobil Vin Diesel, muhtemelen 2018 Dodge Challenger SRT Demon'u Facebook'ta Sızdırıyor

Vin Diesel, muhtemelen 2018 Dodge Challenger SRT Demon’u Facebook’ta Sızdırıyor

-

FCA, yaklaşmakta olan Dodge Challenger SRT Demon‘ın görüntülerini sızdırmamak için sorunlar yaşıyor gibi görünüyor. Demon’un resmi ilk tanıtımına hala aylar var ancak Vin Diesel ve bir eagle-eyed nikc’li Instagram kullanıcısı sayesinde, Dodge’un yeni halo arabasına açık bir şekilde bakıyoruz.

Vin Diesel, daha önce “Hızlı ve Öfkeli” film serisindeki en son bölümü olan “Fast 8” in çekiminde ekip arkadaşları ile konuşurken bir Facebook videosu hazırladı. Vin Diesel‘in hemen arkasında, SRT Demon‘a ait olduğu düşünülen 2 Challenger modeli duruyor.

Örneğin, davlumbaz Challenger SRT Hellcat‘de bulunanlardan daha geniş ve daha geniş tekerlekler ve geniş vücut hacmi de belli. Cephe çamurluğuna daha yakından bakmak için Demon’a özel web sitesinde (http://www.dodge.com/en/ifyouknowyouknow) ilk kez yer alan yeni Demon logosunun neye benzediğini ortaya koyuyor.

Daha yakın zamanlarda, Instagram sayfası moparmemes, “Hızlı 8” setinde belirtilen araçlarla özdeş görünen gizemli bir meydan okuyucunun videosunu yayınladı.

Dodge, yavaş yavaş, Challenger SRT Demon‘u Nisan ayına kadar ortaya çıkaracak. Detaylar bu noktada zayıf ancak Hellcat‘in 707 beygir gücünü ve 650 lb-ft’lik tork değerini aşmasını bekliyoruz.

Otomobil, Demon‘un Hellcat‘ten 90 kg daha hafif olacağını söyledi. Aşağıdaki videolardan Demon’u anlayabildiniz mi? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlarınızda bize bildirin.

İşte O Video

https://youtu.be/HdZNmrp7ahU

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Samsung Galaxy Tab S7 ve Tab S7 Plus Fiyatı ve Özellikleri

Samsung etkinliğinin göz bebeklerinden birisi de Samsung Galaxy Tab S7 serisi oldu. Üst seviye bir tablet olacağını ve iPad ile yarışacağını zaten...

Apple iPhone 12, Manyetik Kablosuz Şarj Özelliğine Sahip Olacak

Son zamanlarda çıkan iPhonelar kablosuz şarjı destekliyor, ancak 2020 iPhone 12 serisi bu şarj deneyimini en üst seviyeye çıkarmayı planlıyor.

Galaxy Watch 3 Fiyatı, Tasarımı ve Özellikleri

Samsung Galaxy Unpacked etkinliğinde yeni telefonlarına merhaba dedi. Yeni telefonlar tanıtıldı ama telefonlar yalnız gelmedi. Galaxy Watch 3 akıllı saat modeli de...

Galaxy Note 20 Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Geldi gönlümüzün efendisi. :) Samsung tanıtımı yaptı ve Galaxy Note 20 modeli ortaya çıktı. Biraz daha düz ekranlı tasarımı, dev kameralarıyla başarılı...

Samsung Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra Ön İncelemesi

Gözlerin Samsung'a çevrildiği şu saatlerde Samsung Galaxy Note 20 serisi ve birçok ürün tanıtıldı. Samsung Unpacked etkinliğine damgasını vuran bir diğer ürünse...