Vİne

Kısa süreli video desteği sunan uygulamalardan olan ve milyonlar tarafından takip edilen Vine uygulamasına yeni bir özellik geliyor. Artık bağımsızlığını ilan ederek internet gereksinimine son verecek bir nitelik kazanarak, daha da etkili bir kullanım sunmaya başlayacak. Yeni gelecek güncellemeyle beraber daha uygun kullanım şartları meydana gelebilecek.

Vine Hizmeti Artık Çevrimdışı da Olacak

Vine
Vine artık çevrimdışı da çalışacak

Mizahi yönümüzü ortaya çıkaracak bir uygulama olarak değerlendirilen Vine, birçok fenomenin oluşmasında önemli bir detay olarak göze çarpmaktadır. Zaten ünlü bir kişilik olan insanların da bu Vine kervanına dahil olmasından sonra iyice yaygın bir biçimde kullanılmaya başlanan uygulama, yeni gelen güncellemeyle beraber çevrimdışı kullanım sağlayacak bir konuma erişmeyi başardı. Bu uygulamanın yeni özelliği, özellikle internet kotasından şikayet eden kullanıcıların işine gelecek ve yoğun bir ilgiye kavuşacak gibi görünüyor.

vine-messages

Android işletim sisteminde henüz yer almayan yeni güncelleme sadece iOS’ta mevcut olarak, Apple kullanıcılarına yönelik hizmet sınırlaması ile karşılaşılması durumu ortaya çıkıyor. Yeni gelen uygulama aynı zamanda eskisine oranla daha hızlı bir boyut kazanacak gibi görünüyor.

Bu özelliği teknoloji meraklıları ne sıklıkla kullanır bilinmez ama teknolojinin sürekli geliştiği alanlarda yenilik her zaman ön planda olmuştur. Pek çok muadili olan Vine uygulaması, bu gibi yenilikçi özelliklerle rakiplerinden ayrışmayı hedeflemektedir. Peki siz bu özelliği kullanmak ister misiniz ?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here