vivaldi

Ağustos ayı içerisinde 1.3 versiyonu duyurulan Vivaldi, aradan çok zaman geçmeden 1.4 sürümünü yayınlandı. Bu sürüm ile çok daha kararlı ve stabilite olan Vivaldi, kullanıcılarına bir çok yenilik ve geliştirme sunarak elinde tutmayı başarıyor.

Vivaldi için gelen güncellemeler ve yeni özelliklerle beraber geliştirmeler  hakkında pek çok bilgiler gelmekte. Ancak en çok dikkat çeken özellik tema zamanlama özelliği oldu.

Vivaldi’de Yenilikler?

Vivaldi’de bir çok yenilik gelmesine rağmen en çok dikkat çeken özellik ise zamanlanabilir tema özelliği oldu. Oldukça fazla ilgi gören bu özellik ile kullanıcılar artık bir çok farklı temayı içerisinde zamanlayarak kullanabilecek. Özellikle gündüz ve gece temaları zamanlayarak otomatik bir şekilde kullanılması oldukça hayran bırakıyor. Kullanıcıların rahatlığı düşünülüp bir çok yenilik bu rahatlık üzerine gelmesi Vivaldi’yi daha özel kılıyor.

Gelen yeni versiyon ile açık sayfaları panel üzerinden kontrol ederken bir çok geliştirme ile sağ tık yaparak oldukça fazla işlev seçeneği ile her işinizi yapabilirsiniz.

Çöp Kutusu Geldi! 

Vivaldi’de en çok dikkat çeken bir diğer özellik ise çöp kutusu oldu. Çünkü açık olan sekmelerinizi yanlışıkla kapattığınız zaman veya bir şekilde kapanan sekmeleri unuttuğunuzda veya tekrar zaman kaybederek o sekmeleri açmaktan yorulduysanız Vivaldi buna da çözüm olarak Çöp kutusu özelliğini getirdi. Kapanan sekmeleri çöp kutusu ile anında açabiliyorsunuz.

İlk günden bu yana oldukça fazla ilgi gören Vivaldi, son gelen 1.4 güncellemesi ile daha fazla yenilik ve geliştirme sunarak kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılamış oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here