Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Vivo Artırılmış Gerçeklik Gözlükleri Daha Geniş Görüş Açısı Sunacak!

Vivo Artırılmış Gerçeklik Gözlükleri Daha Geniş Görüş Açısı Sunacak!

3D olarak 110 inç görüş açısı sunacak olan Vivo AR Gözlükleri, önümüzdeki hafta tanıtılacak...

-

MWC Shanghai etkinliğinin 26 Haziran – 29 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleşmesi planlanıyor. Küresel markaların ürünlerini görebildiğimiz MWC Barcelona’nın aksine, MWC Shanghai özellikle Çin teknoloji sektörüne odaklanacak.

Oppo, dünyanın altı kameralı ilk akıllı telefonunu MWC Shanghai’da tanıtacak. Öte yandan, Vivo ilk ticari 5G akıllı telefonunu duyuracak. Daha öncesinde şirket Vivo APEX 2019 modelini bu yılın başlarında açıkladı. 5G desteği ile geldi, ancak bu sadece bir konsept cihazıydı.

Bugün ise şirketin aynı zamanda ilk AR Gözlüklerini piyasaya süreceği ortaya çıktı. Vivo AR Gözlükleri, belli bir mesafeden 3D olarak 110 inç görüş açısı sunacak. Şu an itibariyle, bu AR Gözlükleri hakkında fazla bilgi yok.

Apple Glasses İle İlgili Bir Patent Daha Alındı!

Apple ve Huawei gibi diğer büyük akıllı telefon üreticilerinin de AR Gözlük üzerinde çalıştığı söyleniyor. Ancak bu markaların hiçbirinden resmi bir onay gelmedi. Barselona’daki MWC 2017’de Vivo, çentik veya çerçeve olmayan tam ekranlı bir ekrana ve açılır bir selfie kamerasına sahip olan APEX konsept akıllı telefonunu tanıttı. Şimdi ise bu duruma daha iyi bir çözüm buldu.

Vivo ayrıca ekran içi parmak izi tarayıcı çözümü sunan ilk akıllı telefon markası. Yaklaşan Vivo AR Gözlükleri ile şirketin yeni yenilikçi özellikler getirmesi bekleniyor. Şirketin AR donanım segmentindeki ilk adımı hakkında daha fazla bilgi edinmek için birkaç gün daha beklememiz gerekiyor.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Akıllı Telefonunuzu Korumak için Silmeniz Gereken Zararlı Uygulamalar

Google, telefonlardan hemen silinmesi gereken zararlı uygulamalar ile ilgili bir çalışma yaptı. Facebook bilgilerinizi toplayan tam 25 uygulama var!

Redmi K40, 2020 Yılının Dördüncü Çeyreğinde Piyasada!

Digital Chat Station'dan yeni bir Weibo yazısı, yaklaşmakta olan Redmi K40 serisinin 2020'nin dördüncü çeyreğinde piyasaya sürülebileceğini açıkladı. Popüler K30 serisinin kardeşi,...

Amazfit Band 5’in Temel Özellikleri Ortaya Çıktı!

Huami bir süredir bir akıllı bant piyasaya sürmedi fakat yakında Amazfit Band 5 adı altında yeni bir akıllı bant piyasaya sürebilir.

Poco M2 Pro’nun Fiyat Aralığı Belli Oldu!

Poco Genel Müdürü C Manmohan, yakın zamanda YouTube kanalında bir Hint teknoloji blogu olan Mukul Sharma ile röportaj yaptı. Genel müdür röportajda...

Samsung Galaxy Z Fold 2 Görücüye Çıkmaya Hazırlanıyor

Samsung'un Ağustos ayında Galaxy Fold'un kardeşini piyasaya sürmesi bekleniyor. Bunun üzerine, katlanabilir akıllı telefon son birkaç aydan beri birçok kez söylentilere ve...