Ana Sayfa Akıllı Telefon Vivo Çift Ekranlı Telefon Üretmeye Devam Ediyor!

Vivo Çift Ekranlı Telefon Üretmeye Devam Ediyor!

Vivo, yenilikçi telefonları ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor...

-

2018 yılının sonunda Vivo, Vivo NEX Dual Display akıllı telefonunu daha önce görülmemiş bir tasarımla piyasaya sürdü. Adından da anlaşılacağı gibi, arka tarafında ek bir ekran ile geldi. Buna ek olarak şirket Eylül 2018’de farklı bir tasarımla tekrar patent başvurusunda bulundu. LetsGoDigital, tarafından paylaşılan patent Dünya Fikri Mülkiyet Ofisi (WIPO) tarafından onaylandı.

Aşağıdaki görüntülerde görülebileceği gibi, A ve B modeli, yeni nesil çift ekranlı Vivo telefon tasarımlarını gösteriyor. Vivo NEX Dual Display akıllı telefonu gibi, A ve B modellerinin her ikisi de ön panelde boydan boya ekranla donatılmıştır. Ancak, farklı arka tasarımlarla donatılmıştır.

A modelinde, NEX Dual Display telefonunda bulunan Lunar Ring LED’ine benzer RGB aydınlatmalı O-ring LED bulunuyor. Lunar Ring, ikinci ekranın sol üst kısmına yerleştirilir. Yarım kısmı ekrana gömülüdür.

Vivo Çift Ekranlı Telefon Üretmeye Devam Ediyor!

B modelinde, ikinci ekranın sağ üst tarafına doğru yerleştirilmiş daha küçük, oval şekilli bir LED halka bulunur. Kamera sensörleri halkanın içine yerleştirilmiş gibi görünüyor.

Vivo Çift Ekranlı Telefon Üretmeye Devam Ediyor!

NEX Dual Display telefon gibi, A ve B modelindeki çift ekranlı telefon tasarımları öne bakan kameralara sahip değildir. Ön taraftaki çentiksiz tasarım, her iki telefonun da son derece yüksek bir ekran / gövde oranı sunmasını sağlayacak. Her iki modeldeki ön göstergede ekran içi parmak izi okuyucusu bulunabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En İyi Android Strateji Oyunları 2020

Uzun yolculukları kısaltan en iyi yöntem, telefonlara oyunlar yükleyerek yapılıyor. Peki, o yolu daha heyecanlı hale getirmek ister misiniz? Android strateji oyunları bunu...

YouTube Videoları Ücretsiz Nasıl İndirilir?

YouTube videolarını indirirken, güvenilir mobil internet erişimi olmayan yerlere, trenlere ve yerlere seyahatlerinizi eğlendirmek için ideal olan bir internet bağlantısı olmadan izleyebilirsiniz.

OnePlus Concept One ‘ın Dünya Turundan Görüntüler!

Geçen ay, OnePlus Concept One'ın dünya turuna çıktığını söyledik ve bugün şirket, cihaza görme ve muhtemelen dokunma umuduyla telefona çizilen kalabalıkları gösteren...

Apple Yeni Bir AirPods Pro Varyantı Planlıyor!

Apple kısa süre önce, çok beklenen aktif gürültü engelleme özelliğiyle gelen AirPods Pro adlı yeni gerçek kablosuz kulaklıklarını piyasaya sürdü. Ancak, teknoloji...

Samsung, 6nm ve 7m EUV Yonga Setleri İçin Seri Üretime Başladı!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, 6nm ve 7nm EUV (Extreme Ultraviolet) yonga setlerinin seri üretimine başladığını açıkladı. Bilmeyenler için...