Ana Sayfa Akıllı Telefon Vivo iQOO 5 Snapdragon 865 Yonga Seti ile Geliyor

Vivo iQOO 5 Snapdragon 865 Yonga Seti ile Geliyor

0
Snapdragon 865

Vivo iQOO 5, 17 Ağustos’ta 120W hızlı şarj ile piyasadaki ilk cihaz olarak geliyor. Bugün, marka TUV Rheinland tarafından kullanımının güvenli olduğu onaylandığını ve telefonun JD.com‘da listelendiğini ve bazı önemli özellikleri ortaya çıkardığını duyurdu.

Yeni akıllı telefon, platformun en son sürümü olan Plus (+) sürümü yerine Snapdragon 865 yonga setine sahip olacak. Yine de küçük bir fark, bu yüzden bir yazım hatası olabilir.

Yongaya LPDDR5 RAM ve UFS 3.1 depolama eşlik edecek. Vivo iQOO 3 5G selefinin bunları zaten nasıl kullandığını görmek pek de şaşırtıcı değil. Ana kamera ve ultra geniş açılı lensin yanına gelen bir telefoto lens ile 6.44” ekranı ve dörtlü kamera kurulumu gibi bazı benzer özellikleri görmemiz şaşırtıcı olmayacak.

Aynı ekrana ve toplam boyuta sahip olmak, daha küçük bir pil göreceğimiz anlamına gelebilir. 4.440 mAh yerine 4.000 mAh olabilir, çünkü bu, bir pil hücresinin reklamı yapılan kapasitesi 15 dakika içinde % 0 ila % 100 arasında doldurabiliyor olması.

Başka bir büyük soru, telefonun kullanılabilirliği – Çin’de piyasaya sürüldü, ancak iQOO 3‘ü takip edeceğini ve yakın gelecekte de küresel pazara gireceğini umuyoruz.

YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version