Ana Sayfa Akıllı Telefon Vivo NEX 3 Ekran Görselleri Paylaşıldı

Vivo NEX 3 Ekran Görselleri Paylaşıldı

Vivo NEX 3 yeni ekran sistemi ortaya çıktı. Vivo NEX 3 ekran görsellerinde yer alan detaylar neler? Yeni akıllı telefonlarla beklenen özellikler neler?

-

Vivo, akıllı telefonlarında farklı tasarımlar kullanmayı seven markalardan bir tanesi. Marka sürekli olarak yeni akıllı telefonlar tanıtıyor ve yeni akıllı telefonlarda genel olarak farklı tasarımlara yer veriliyor. Bu modellerden biri olması beklenen Vivo NEX 3 serisinin ise bambaşka bir özelliği olacak. Öyle ki söz konusu akıllı telefon, tamamen ekran sunan modellerden biri olacak.

Çerçevesiz ekran mantığını en iyi şekilde ortaya koyacak olan yeni akıllı telefonların, Waterfall adı verilen bir ekran sistemi kullanması bekleniyor. Bu ekranla beraber markanın yeni seri akıllı telefonlarında tamamen ekran sunması bekleniyor.

Vivo NEX 3 Ekran Görselleri

Vivo NEX 3 modeline ait olduğu belirtilen resmi görsellerde ne kadar iddialı bir akıllı telefonla karşı karşıya kalacağımızı gösteriyor. Öyle ki yeni görsellerde telefonun ekranının tamamen çerçevesiz olduğu görülüyor.

Waterfall ekran sistemi için yapılan açıklamalarda olduğu gibi söz konusu akıllı telefonların tamamen ekrandan oluşan bir model olarak geldiğini ve ekranın kavisli bir yapıda olduğunu görmek mümkün olacak. Sadece yan kısımlarda değil üst ve alt kısımlarda da kavisli yapı dikkat çekecek.

Kavisli yapının kullanılacak olması, çerçeveleri ortadan kaldıracak hamle olarak gösteriliyor. Buna karşın telefonların tek konuşulan bölümü tasarımı olmayacak. Teknik kısımda da iddialı bir akıllı telefon sunulması söz konusu olacak.

Vivo NEX 3

Buna göre yeni modelin içerisinde Snapdragon 855 işlemcileri yer alacak. Amiral gemisi işlemcilerle beraber 8 GB RAM bellek miktarının da sunulması söz konusu olacak. Değişen RAM miktarının kullanıldığını göreceğimiz yeni akıllı telefonların kamera sisteminin nasıl olacağı konusunda ise kesin bilgiler bulunmuyor.

Muhtemelen kamera kısmında da amiral gemisi akıllı telefonların özelliklerini işaret eden detaylara ulaşmak mümkün olacak. Tüm bu özelliklerin netlik kazanacağı Vivo NEX 3 tanıtımın ne zaman yapılacağı konusunda kesin bir açıklama yapılmadı.

Bunun için marka tarafından paylaşılan açıklamaları takip etmek gerekiyor. Yeni akıllı telefonların tanıtımından sonra tüm özellikleri aktaracağız. Özellikle ekranın nasıl bir fark ortaya koyacağını merakla bekliyoruz.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Piranha F45 Drone İncelemesi, Fiyatı ve Özellikleri

Piranha F45 Drone, bu hafta A101 marketlerin en çok dikkat çeken ürünü oldu. Dronenun fiyat performans ürünlerinden biri olması ve kamera artısının...

En İyi Samsung Telefonlar 2020

Samsung, akıllı telefon piyasasının en ünlü markaları arasında yer alıyor. Android’in kralı olarak değerlendirilen markanın hemen her kategoride iddialı telefonları var. Haliyle...

En İyi Android Strateji Oyunları 2020

Uzun yolculukları kısaltan en iyi yöntem, telefonlara oyunlar yükleyerek yapılıyor. Peki, o yolu daha heyecanlı hale getirmek ister misiniz? Android strateji oyunları bunu...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra vs Samsung Galaxy S20 Ultra Karşılaştırması

Yeni amiral gemilerinin her zaman eskilerden daha iyi olduğunu kim söyledi? Samsung'un en yeni telefonu Samsung Galaxy Note 20 Ultra birçok çarpıcı...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra İncelemesi

Samsung Galaxy Note 20 Ultra, 12.999 TL fiyatıyla bu haftanın en popüler ürünlerinden biri olmayı başardı. Telefon, Samsung'dan çıkan en büyük telefon...