Ana Sayfa Akıllı Telefon Vivo NEX Dual Screen Tanıtım Tarihi Netlik Kazandı!

Vivo NEX Dual Screen Tanıtım Tarihi Netlik Kazandı!

Özellikleriyle çok fazla ses getirecek olan yeni Vivo Nex Dual Screen akıllı telefonunun tanıtım tarihi netlik kazandı...

-

Yaklaşık bir saat önce yayınlanan bir raporda, çift ekrana sahip yeni Vivo telefonunun Vivo NEX Dual Screen olarak adlandırılabileceği ifade edilmişti. Ancak az önce sızan bilgiler ise, Vivo NEX Dual Screen telefonunun 10GB RAM ile donatılabileceğini ortaya koydu. Aynı anda bir başka kaynak ise, telefonun Şanghay’da 11 Aralık‘ta tanıtımının yapılacağını iddia etti.

Kumamoto Technology tarafından yaklaşan Vivo NEX Dual Screen‘in, 10GB RAM‘le gelen ilk telefon olacağını gösteren yeni bir fotoğraf paylaşıldı. Sızdırılan görüntü, daha öncesinde Vivo’nun 2018’in sonunda 10GB RAM’e sahip bir telefonun tanıtımını yapacağı iddialarına netlik kazandırmış oldu. Sızdırılan görüntüde ayrıca Çift Ekranlı yeni modelin 128GB dahili depolama kapasitesine sahip olacağı da ifade edilmektedir.

Vivo NEX Dual Screen Tanıtım Tarihi Netlik Kazandı!

Aynı zamanda Vivo NEX Dual Screen telefon tanıtım etkinliğinin basın bülteni metninin de sızdırıldığı haberde telefonun varlığı hakkında daha çok bilgiyi gün yüzüne çıkarıyor. Şirketin, Haziran ayında Vivo NEX’i dünyanın ilk tam ekran çentiksiz bir akıllı telefonunu olarak başlatması yeni bir adım olmuştu.

Şimdi ise Nex serisi ile çığır açan teknolojiler sunmanın peşinde olan Vivo, Şangay U+ Moda Sanat Merkezi’ndeki bir açılış etkinliği ile 11 Aralık’ta Vivo NEX Dual Screen akıllı telefonunu piyasaya sürecek.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

LG Signature OLED R TV Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

İlk kez CES 2018'de sergilenen LG'nin katlanabilir OLED televizyonu, hedeflenen 2019 lansmanını kaçırsa da bugün satışa çıkmayı başardı. Bu muhteşem televizyon, dudak...

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition’a Muhteşem Renk Seçenekleri!

Xiaomi'nin yeni akıllı saati bugün piyasaya sürüldü. Mi Watch Color Sports Edition, Mi Watch Revolve de olarak bilinen Mi Watch Color'ın daha...

Xiaomi Mi Box 4S, Yarın Piyasaya Sürülecek!

Xiaomi, uygun fiyatlı ürünleri ile tanınıyor. Bu ürünlerden biri de Mi Box adlı yayın cihazları diyebiliriz. Şirketin piyasaya sürdüğü son model, Ocak...

Meizu POP2s Kulaklıkları Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Meizu, geçen hafta Meizu Buds kulaklıklarını piyasaya sürdü. Bu gerçek kablosuz kulaklıklar, şirketin kendi ülkesinde sunduğu diğer hiçbir ses ürününe benzemiyordu.

Playstation 5’de Hayran Kontrolü Olacak !

Yakın zamanda yapılan bir röportajda Sony'nin PS5 soğutma sisteminden sorumlu mekanik tasarım şefi, konsol hakkında ilginç bir bilgi ortaya çıkardı.