Ana SayfaAkıllı TelefonVivo S6 Geliyor! İşte Detaylar!

Vivo S6 Geliyor! İşte Detaylar!

Vivo'nun 5G destekli yeni telefonu yolda!

-

Vivo kısa süre önce 5G bağlantı desteği ile gelen Vivo Z6 adlı yeni akıllı telefon piyasaya sürdü. Şimdi, şirket yakında 5G desteğine sahip başka bir akıllı telefon piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Şirket bugün Vivo S6 akıllı telefonun yakında satışa sunulacağını doğruladı. Vivo bunu duyurmak için bir poster de paylaştı, poster yaklaşan S6 telefonunda 5G bağlantısının olacağını doğruluyor.

Vivo, Vivo S6 5G‘nin yakında piyasaya çıkacağını doğrulasa da, şirket henüz kesin lansman tarihini açıklamadı. Ancak, Vivo’dan yapılan duyuruya göre, akıllı telefonun bu ay resmi olarak satışa sunulması bekleniyor.

Özelliklerine gelince, cihazın SA ve NSA dahil olmak üzere çift bant 5G bağlantısı desteğine sahip olacağı düşünülüyor. Böylece telefon, Qualcomm Snapdragon 765G yonga seti ile güçlendirilebilir ve bu da onu üst orta sınıf bir telefon haline getirir.

Şirketin Samsung Exynos serisi işlemciyi tercih etme olasılığı da var ve eğer durum buysa, Exynos 980‘i kullanması da muhtemel. Geçen yıl Kasım ayında piyasaya sürülen Vivo S5, ön kameraya odaklanıyor ve böylece, yaklaşan Vivo S6‘nın yenilikçi bir selfie kamerası olabilir.

Telefona dair ince ayrıntılar, henüz bilinmiyor. Vivo’nun önümüzdeki günlerde telefonun özelliklerini doğrulamasını bekliyoruz.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here