Abone Ol
Ana Sayfa Akıllı Telefon Vivo S7 5G'nin Tasarım Detayları Ortaya Çıktı!

Vivo S7 5G’nin Tasarım Detayları Ortaya Çıktı!

Vivo S7 5G, Ağustos ayında görücüye çıkmaya hazırlanıyor. Telefonun tasarım detayları şimdi ortaya çıktı!

-

Vivo, Mart ayında Vivo S6 5G selfie odaklı telefonunu duyurmuştu. Satışları sadece 2 ayda 1 milyonu aştığı için iç pazarda iyi karşılandı. Son raporlar telefonun kardeşi Vivo S7 5G‘nin Ağustos ayında piyasaya sürüleceğini onaylamıştı.

Bugün, Çinli akıllı telefon üreticisi Weibo aracılığıyla 3 Ağustos’ta Çin’de saat 23: 30’da (yerel saat) Vivo S7 5G telefonunu piyasaya süreceğini doğruladı. Çinli bir tipster son zamanlarda cihazın temel özelliklerini açıklamıştı. Bugün, aynı tipster akıllı telefonun tasarımını ortaya çıkaran iki sızdırılmış görüntüyü paylaştı.

Vivo tarafından yayınlanan bir video ise, Vivo S7 5G için 3 Ağustos lansman tarihini doğruladı. Ayrıca akıllı telefonun ultra ince bir tasarıma sahip olduğunu ortaya koyuyor. Telefonun ön ve arka tasarımı videoda gösterilmiyor.

Sızan görüntülere geri dönecek olursak, Vivo S7 5G‘nin Vivo X21 gibi eski telefonlara benzer geniş bir çentik içereceğini gösteriyor. Cihazın arka tarafına yerleştirilen dikdörtgen şekilli kamera kurulumu Vivo X30‘un arka kamera ünitesine benziyor.

Vivo S7 5G’nin ön tarafına gelen ekran çentiği, otomatik odaklama desteğine sahip 44 megapiksel selfie kameraya ev sahipliği ediyor. Çince metin ayrıca telefonun öne monte edilmiş iki kamera ile donatıldığını da ortaya koyuyor.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nokia C3 Geekbench’te Göründü

Birkaç gün önce, Geekbench üzerinde bilinmeyen bir Nokia cihazı görüldü, şimdi Nokia C3 olduğunu biliyoruz, çünkü artık elimizde benchmark veritabanında adı onaylayan...

Instagram Nasıl Dondurulur?

Instagram dondurma, güzel bir ayrıcalık. Ayrıcalık demek ilk etapta size farklı gelebilir. Ama işin aslı tam olarak bu. Bunu eskiye dönerek açıklayacağım.

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G Basın Görüntüleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G, şirketin 5 Ağustos'taki çevrimiçi unboxing etkinliği sırasında nihayet resmiyet kazanacak. Tasarım mistik bronz ve mistik siyah...

Torrent Oyun İndirmek Bilgisayarınıza Zarar Verir mi?

Torrent oyun indirmek, adeta korsan oyun sektörünün kilit noktası. Torrent yaygınlaşmadan önce de oyunların korsan versiyonları indirmeye açılıyordu ama oyunu indirmek ayrı...

Vivo S7 5G’nin Teknik Detayları Ortaya Çıktı!

Vivo, 3 Ağustos'ta Vivo S7 5G akıllı telefonunu tanıtacak. Dün, telefonun ön ve arka tasarımını ortaya çıkaran görüntü, Vivo S7 5G'nin çift...