Abone Ol
Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Vivo S7 5G'nin Teknik Detayları Ortaya Çıktı!

Vivo S7 5G’nin Teknik Detayları Ortaya Çıktı!

Vivo S7 5G'nin teknik detaylarına dair yepyeni bilgiler gün yüzüne çıktı!

-

Vivo, 3 Ağustos’ta Vivo S7 5G akıllı telefonunu tanıtacak. Dün, telefonun ön ve arka tasarımını ortaya çıkaran görüntü, Vivo S7 5G‘nin çift selfie kameraları için geniş bir çentiğe sahip olduğunu ve arka tarafında Vivo X50 benzeri kamera muhafazası ile donatılmış olduğunu ortaya koymuştu.

Bugün ise Weibo’da Vivo S7 5G’nin canlı bir çekimi ortaya çıktı. Telefonun sızan görüntüsü onun başlıca özellikleriyle beraber teknik detaylarını ortaya koyuyor.

Ekran çentiğine dikkatlice bakıldığında, Vivo S7 5G’nin gerçekten çift ön kameraya sahip olduğu anlaşılıyor. Geçmiş raporlar bu ön kameranın, otomatik odaklama özelliği bulunduran 44 megapiksellik bir dijital selfie kamera ve 8 megapiksel bir ultra geniş açılı sensöre sahip olduğunu ortaya koymuştu.

Resim, Vivo V2020A model numarasının Vivo S7 5G’ye ait olduğunu gösteriyor. Bu model numarası daha önce Çin’in 3C sertifikasyon platformunda dad görüldü. Liste, Vivo S7’nin bir 5G telefon olduğunu ve 33W hızlı şarj cihazıyla gelebileceğini gösteriyor.

Sızan fotoğraf, Vivo S7 5G’nin FunTouch OS 10.5 tabanlı Android 10 işletim sistemiyle çalıştığını gösteriyor. Telefon, 2.4GHz‘de çalışan Snapdragon 765G islemciden güç alıyor. İşlemci, 8 GB RAM ile birleştirilmiş ve 128 GB depolama alanı sunuyor.

Vivo S7 5G’nin 6.43 inç AMOLED ekrana sahip olduğu tahmin ediliyor. Ekran bir parmak izi tarayıcısıyla entegre edilmiş gibi görünüyor. Arkaya bakan üçlü kamera kurulumunun 64 megapiksel ana kamera, 8 megapiksel ultra geniş sensör ve 13 megapiksel dikey lens içerdiği bildiriliyor. Telefon 4.500mAh batarya ile donatılabilir. Şirket tarafından yayınlanan resmi teaser, Vivo S7 5G’nin ultra ince bir gövdeye sahip olduğunu ortaya koyuyor. Tanıtım için sabırsızız doğrusu.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nokia C3 Geekbench’te Göründü

Birkaç gün önce, Geekbench üzerinde bilinmeyen bir Nokia cihazı görüldü, şimdi Nokia C3 olduğunu biliyoruz, çünkü artık elimizde benchmark veritabanında adı onaylayan...

Instagram Nasıl Dondurulur?

Instagram dondurma, güzel bir ayrıcalık. Ayrıcalık demek ilk etapta size farklı gelebilir. Ama işin aslı tam olarak bu. Bunu eskiye dönerek açıklayacağım.

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G Basın Görüntüleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G, şirketin 5 Ağustos'taki çevrimiçi unboxing etkinliği sırasında nihayet resmiyet kazanacak. Tasarım mistik bronz ve mistik siyah...

Torrent Oyun İndirmek Bilgisayarınıza Zarar Verir mi?

Torrent oyun indirmek, adeta korsan oyun sektörünün kilit noktası. Torrent yaygınlaşmadan önce de oyunların korsan versiyonları indirmeye açılıyordu ama oyunu indirmek ayrı...

Vivo S7 5G’nin Teknik Detayları Ortaya Çıktı!

Vivo, 3 Ağustos'ta Vivo S7 5G akıllı telefonunu tanıtacak. Dün, telefonun ön ve arka tasarımını ortaya çıkaran görüntü, Vivo S7 5G'nin çift...