Ana Sayfa Akıllı Telefon Vivo S7 Render Görüntüleri Pek Çok Özelliği Ortaya Çıkarıyor

Vivo S7 Render Görüntüleri Pek Çok Özelliği Ortaya Çıkarıyor

-

Vivo S7 tanıtımı Pazartesi günü yapılacak ve bugün üretici bize kamera kurulumunu ve renklerden birini ortaya koyan başka bir teaser görüntü iletti ve ikisi de ilgi çekici görünüyor.

S7, iki yardımcı kamera eşliğinde bir dikdörtgen kuruluma sahip ve üst tarafında büyük bir mercek ile vivo X50 Pro‘ya benzer bir kurulum ile gelecek. Büyük fark, bir periskop kamera görmüyoruz, ancak S serisi orta seviye fiyat aralığına denk geliyor, bu yüzden gerçekten bir sürpriz değil.

Renk ilginç görünüyor, ancak artık bir sürpriz değil – birden fazla şirketten çok sayıda farklı tasarımlar gördük ve rengin adını tahmin etmek istemiyoruz. Güneş doğmadan beş dakika önce ufuk gibi görünüyor, ancak aynı zamanda farklı açılardan bakıldığında renkleri değiştiren bir İnci Beyazı da olabilir.

Vivo S7‘nin çok ince olması beklendiğinden, 3,5 mm ses jakı muhtemelen mevcut değildir. Fakat en azından akıllı telefonun bir USB-C bağlantı noktası var.

Bir resmi teaser 44 MP selfie kamera için geniş bir çentik gösteriyor. Ayrıca, güç anahtarının normal bir düğme olduğunu belirtmek gerekir, yani vivo S7’nin altında UD tarayıcısı olan bir AMOLED paneli olabilir.

Tüm bu sorular 3 Ağustos’ta fiyatlandırma ve stok durumu bilgilerinin açıklanmasıyla birlikte cevaplanacaktır.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Yeni Labirent Saldırısı – 10 TB Değerinde Kullanıcı Verisi Çaldılar!

Canon, bir fidye yazılımı saldırısına uğradı. Canon'un e-postası, Microsoft Teams, şirketin ABD web sitesi ve diğer dahili uygulamalar da olmak üzere bir...

Samsung Galaxy Z Fold 2’nin İnanılmaz Koruma Özelliği!

Samsung'un dün gerçekleşen Unpacked 2020 etkinliğinde Galaxy Z Fold 2'yi piyasaya sürmesi bekleniyordu. Fakat şirket telefonla ilgili ağzını sıkı tutmaya devam etti.

Google Pixel 5 ve Pixel 4a (5G) Ne Zaman Çıkacak – Çıkış Tarihi ve Özellikleri

Dünyanın en büyük arama motoru Google, Pazartesi günü Snapdragon 730G işlemcili Google Pixel 4a'yı tanıttı. Orta sınıfa damgasını vuran Pixel 4a (5G)...

En Hızlı Android Telefonlar (Temmuz 2020)

Üst düzey Android akıllı telefonların çoğu Snapdragon 865 işlemci tarafından desteklense de, bazıları ham performans puanları açısından diğerlerinden daha hızlı. Bu nedenle...

Realme’nin Yepyeni Telefonu Realme C12 Ne Zaman Piyasaya Sürülecek ?

RMX2189 model numaralı yeni bir Realme telefonu, Tayland, Çin ve Endonezya olmak üzere üç ayrı ülkeden sertifika aldı. Sertifikalar, bir telefonun çıkışından...