Ana Sayfa Akıllı Telefon Vivo V15 Üretimi için Şok Karar

Vivo V15 Üretimi için Şok Karar

Vivo V15 akıllı telefonlarının üretimi için şok bir karar alındı. Bundan sonraki süreçte Vivo V15 akıllı telefonlarının üretimi yapılmayacak. İşte konu hakkında tüm detaylar.

-

Son yılların en çok konuşulan akıllı telefon markalarından biri olmasının yanında, sürekli yeni akıllı telefonlar geliştirmeye devam eden Vivo, son yıllarda birçok akıllı telefon modelini pazara sundu. Yeni akıllı telefon modellerinden birisi de Vivo V15 olmuş ve markanın konuşulan serilerinden biri karşımıza çıkmıştı.

Sistem özellikleri kısmında çok fazla üstün bir seri olmayan yeni akıllı telefonların, tasarımlarının is fark oluşturduğunu görmüştük. Teknik özellikleri çok iyi olmasa da satış rakamları idare eder seviyede olan akıllı telefonların üretimi için ise beklenmedik bir karar geldi.

Vivo V15 Üretimi Durdu

Açıklanan bilgilerle beraber Vivo V15 akıllı telefonlarının üretiminin durduğu açıklandı. Marka tarafından yapılan değerlendirmeler yeni akıllı telefonların satışlarında istenen rakamlara ulaşılamadığını gösteriyor. Asıl mesele ise satışlar değil.

Vivo V15 akıllı telefonlarının dışında piyasaya sürülen diğer serilerin alternatif oluşturduğu açıklanmış durumda. S serisinin ve Z serisi akıllı telefonlarında daha yüksek performans elde ettiği ve bu modellerin daha fazla tercih edildiği ortaya çıkıt.

Müşterilerin bu modelleri hem fiyatları hem de sundukları performansları konusunda daha fazla tercih ettiğini fark eden markanın Vivo V15 üretimini durdurma kararı aldığını açıklaması da yeni yol haritasını ortaya çıkarmış oldu.

Vivo V15

Sadece ana model için geçerli olmayan bir karar sunulduğunu söyleyelim. Sadece ana model değil, bunun yanında Pro model üretiminin de durduğu açıklandı. Her iki akıllı telefon versiyonunun da bundan sonraki süreçte üretilmeyeceğini göreceğiz.

Yeni sayabileceğimiz akıllı telefonların üretiminin durmasının ardından, bundan sonraki süreçte nasıl davranılacağı konusunda da bilgiler ortaya çıktı. Buna göre söz konusu akıllı telefonların stokları bitene kadar çevrimiçi resmi siteler üzerinden satışı yapılmaya devam edecek.

Akıllı telefonların stoklarının tükenmesinin ardından yeniden satışa çıkarılmayacağı ve stokların yenilenmeyeceği de kesin olarak açıklanmış durumda.

Bundan sonraki dönem için ise sürpriz modellerin geleceğini belirtelim. Markanın çok daha iddialı akıllı telefonlar üzerinde çalıştığı iddia ediliyor. Amiral gemisi serileri aratmayacak bir model karşımıza çıkabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Iphone 12 – Parmak İzi Sensörü Daha Güvenli!

Önümüzdeki haftalarda, Cupertino şirketi, ekrana entegre Touch ID'li bir iPhone'un geliştirilmesini tartışmak üzere Tayvanlı firma GIS ile bir toplantı yapmayı planlıyor. Ve...

Oppo Da Yeni Yonga Sistemini Benimsedi!

Geçtiğimiz gün, Qualcomm Amerika Birleşik Devletleri'nde iki yeni nesil yonga sistemi olan Snapdragon 865 ve Snapdragon 765G'yi piyasaya sürdü. Çinli akıllı telefon...

Meizu 17, Meizu’nun İlk Snapdragon 865 Yonga Sistemli Telefonu Olacak!

Yeni Qualcomm amiral gemisi yonga sisteminin resmi açılışından sonra her telefon üreticisi yeni yonga sistemini baz alan cihazlar üretmeye çalışıyor gibi. Xiaomi...

Vivo X30 Kamera Özellikleri

Yaklaşan Vivo X30, Çinli şirket tarafından birkaç kez değiştirilmişti. Akıllı telefonun ana satış noktalarından duyrulduğu üzere, cihazın üst seviye kamera donanımının yanı...

Samsung Galaxy A91 Tasarım Detayları Sızdırıldı!

Birkaç gün önce, Samsung’un Vietnam bölümünün Youtube kanalı, yeni Galaxy A serisinin 12 Aralık’ta açıklanacağını doğruladı. Bununla birlikte, videoda herhangi bir isim...