Ana Sayfa Akıllı Telefon Vivo V1921A Modeli Geliyor

Vivo V1921A Modeli Geliyor

Vivo V1921A akıllı telefonlarının TENAA kayıtları ortaya çıktı. Vivo V1921A nasıl bir seri olacak?

-

Açılır kapanır kamera sistemleriyle fark yaratmayı başaran Vivo, bu konuda çalışmalarını hızlandırmaya başladı. Markanın şimdilerde yeni bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Vivo V1921A koduyla geleceği ortaya çıkan yeni akıllı telefonların TENAA üzerinden yayınlandığını da belirtelim.

Vivo V1921A koduyla gelecek telefonların adının ne olacağı konusunda kesin bilgiler yok. Bununla beraber TENAA kayıtlarında bazı özelliklerin belirlendiğini de söylemek yanlış olmayacaktır. Buna göre yeni akıllı telefonların özelliklerinin neler olduğuna bakalım.

Vivo V1921A Nasıl Bir Seri Olacak?

Hangi seriye dahil olacağı konusunda kesin bilgiler bulunmayan yeni akıllı telefonların, tasarım konusunda da yeni bir seri olarak karşımıza çıkmasını bekliyoruz. Bu modelde 6.39 inçlik bir ekrana kullanıldığını görmek mümkün olacak.

Vivo V1921A

Biraz daha geniş bir ekran boyutuna sahip olacak olan akıllı telefonun ekran çözünürlük değerinin de oldukça yüksek olması beklenmekte. Bunun dışında yeni modelin arka kapak üzerinde 3 kamera sunacağını da belirtelim. Arka kapak üzerinde 3 kamera bulunması, Y serisine dahil olacak bir akıllı telefon geleceğini işaret ediyor.

Fakat yine de serinin kesin olmadığını eklemek gerekiyor. Orta segment ile üst segment arasında akıllı telefonlar bekleniyor ancak net olarak açıklamalar gelmediği için yorum yapmak oldukça zor. İlk olarak Çin genelinde satışa çıkacak olan akıllı telefonların tanıtımı sonrasında  tüm bilgileri paylaşacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Samsung Galaxy S10 Lite vs Asus ROG Phone 2 vs OnePlus 7T Karşılaştırması

Samsung Galaxy S10 Lite, kardeşi Samsung Galaxy Note 10 Lite'ın hemen ardından piyasaya sürülmüştü. Bunun dışıda bugün gündemimizde en ilginç uygun fiyatlı...

Samsung Galaxy M21 Geekbench’te Görüntülendi!

Yakında çıkacak olan Samsung Galaxy M21, Geekbench kıyaslama platformunda görüldü. Cihazın Ocak 2019'da Galaxy M20'den daha güçlü bir işlemci tarafından desteklendiğini gösteriyor.

Realme X2 Pro ve Tüm Realme Telefonlarına Wi-Fi Arama Desteği Geliyor!

Realme CEO'su Madhav Sheth, Realme X2 Pro'dan başlayarak Realme akıllı telefonlar için Wi-Fi arama özelliğini getirecek olan ve merakla beklenen yeni güncellemenin...

Oppo Find X2 Kamera Özellikleri Sızdırıldı!

OPPO Find X2 amiral gemisi telefonu, 2020'nin ilk çeyreğinde resmi hale gelecek. Aralık ayında OPPO, Find X2'nin Sony'nin en son çıkan görüntü...

Evernote Linux İstemcisi Geliyor!

Resmi Evernote Linux İstemcisi Geliyor; GParted 1.1.0 Yayınlandı. GParted ekibi kısa bir süre önce, kararlı GParted Live...