Ana Sayfa Akıllı Telefon Vivo V9 Youth için Özellikler Ortaya Çıktı

Vivo V9 Youth için Özellikler Ortaya Çıktı

Uygun fiyatlarıyla dikkat çekmesi beklenen Vivo V9 Youth akıllı telefonları tanıtıldı. Vivo V9 Youth modelinin tüm özellikleri ve Vivo V9 Youth için açıklanan sistemler haberimizde...

-

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan yeni akıllı telefon Vivo V9 modeli için seriyi genişletecek olan modellerin hazırlandığı ortaya çıktı. Markanın bundan sonraki akıllı telefon modelinin ise Vivo V9 Youth serisi olacağı açıklandı. Ana modele göre daha minimum özelliklere sahip olacağı belirtilen Vivo V9 Youth akıllı telefonları için ortaya çıkan özelliklere bakacak olursak, oldukça uygun fiyatlı bir akıllı telefon ile karşı karşıya kalacağız.

Peki, Vivo V9 Youth modeli içerisinde nasıl özelliklere yer verildi? İlk bilgilerde dikkat çeken ayrıntılar neler? Detaylardan söz edelim.

Vivo V9 Youth Nasıl Bir Telefon Olacak?

Gelen bilgilere göre yeni model amiral gemisi serisi akıllı telefonları yansıtacak. Fakat özellikler kısmında önemli değişiklikler öne çıkacak. Telefonun teknik özellikleri kısmında ilk dikkat çeken kısım ise ekranlar oldu. Orta segment modellerde çok sık karşılaşmadığımız 6.3 inç ekran boyutunun kullanılacağı ve telefonun çentikli bir ekran kullanımı yapılacağı görülüyor.

Ana modelde olduğu gibi çentikli ekran kullanan telefonun, çözünürlük değeri kısmında ise 2280 X 1080 değerlerini sunduğunu görmek mümkün oldu. Bu değerle beraber yeni akıllı telefonların 403 PPi gibi bir piksel yoğunluğuna sahip olduğunu da ekleyelim. Cam kısmında ise Gorilla Glass 3 panelleri kullanılmış.

Vivo V9 Youth

Teknik özellikler kısmına geçtiğimiz zaman ise Vivo V9 Youth akıllı telefonlarının giriş ile orta segment arasında bir model olduğunu görüyoruz. Snapdragon 450 işlemcilerini kullanan telefon, 4 GB RAM bellek kullanıyor ve 32 GB gibi bir depolama alanına yer veriliyor.

Bunun dışında telefonun çift arka kamera ile gelmesi de yine artı noktalar arasında. 16 MP + 2 MP değerinde çift arka kamera kullanan modelin, ön kısmında ise 16 MP f/2.0 diyafram açıklığına sahip kameralar kullanılmış. Ön kamera istenen değerlere ulaşabiliyor. 3260 mAh değerinde pilleri ve Android Oreo işletim sistemiyle beraber satışa çıkacak olan akıllı telefonların net fiyatı ise belli değil. Ancak modelin oldukça düşük bir fiyat aralığında olacağını söyleyelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here