Vivo X15 Geliyor – Teknik Çizimleri Sızdırıldı!

Vivo, bütçe sınıfı akıllı telefonlarına yeni bir üye ekleyecek gibi duruyor...

0
26
Vivo X15 Geliyor - Teknik Çizimleri Sızdırıldı!

Vivo, olağanüstü tasarımları ile farklı akıllı telefonlar üzerinde çalışmaya devam ediyor. En yeni rapor Vivo X15 akıllı telefonunun varlığını gösteriyor. Kısa bir süre önce Android Updated teknolojisi sitesinde yeni bir rapor gün yüzüne çıktı.

Yaklaşan Vivo X15’in teknik özellikleri henüz net olmamakla birlikte raporda, şirketin bütçe segmentine hitap eden yeni bir Vivo akıllı telefon olacağını belirtti. Raporda ayrıca cihazın teknik çizimleri de yayınlandı. Teknik çizimler gradyan  arka panelin parlak gövdesini gün yüzüne çıkarıyor.

Ayrıca kimlik doğrulama için arkaya monte edilmiş parmak izi sensör ve çift kamera kurulumu bulunuyor. Ön tarafta ise göze çarpan bir çentik ve cihazın altında kalın bir çene var. İddia edilen Vivo X15 akıllı telefonunun teknik çizimleri, cihazın 3.5 mm kulaklık girişinin olmadığını gösteriyor.

Vivo X15 Geliyor - Teknik Çizimleri Sızdırıldı!

Buna karşılık Vivo’dan övgüye değer bir hareket gibi görünen USB Type-C özelliğine sahip bir bağlantı noktası olduğunu ortaya koyuyor. Type-C portuna sahip bu segmentte pek fazla telefon bulunmuyor. Ayrıca, Vivo’nun iddia edilen Vivo X15 akıllı telefonunun lansmanıyla ilgili resmi bir teyidi henüz yok.

Bütçe sınıfında yer alan birçok telefonda alt ve üst çene oldukça kalınken, yeni telefonda çentiğin yer alması ekran boyutunu oldukça yükseltecek gibi görünüyor.  Ayrıca bağlantı noktası ve çift kamera kurulumu da dikkat çekici duruyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here