Vivo X23 Kameralarının Özellikleri Belli Oldu

Vivo'nun uzun zamandır hakkında çeşitli bilgiler sunduğu Vivo X23 modelinin kamera özellikleri de ortaya çıktı...

0
19
Vivo X23 Kameralarının Özellikleri Belli Oldu

Vivo X23 duyurusu yaklaşıyor. 6 Eylül‘de olacak tanıtım ile ilgili her gün ve genellikle resmi bir kaynaktan daha fazla ayrıntı alıyoruz. En son gelen bilgiler çift kamera ile ilgili görünüyorlar.

Telefondaki ikincil kamera geniş açılı bir objektife sahip olacak. Bu da benzer Oppo F9‘un aksine X23‘ün aslında kullanışlı bir çift kamera kurulumuna sahip olacağı anlamına geliyor. Bu objektifin arkasında 13MP‘lik bir sensör bulunacak.

Vivo X23 Kameralarının Özellikleri Belli Oldu

Birincil kamera sızan bir slayta göre bir 12MP Sony IMX363 kullanacak. Xiaomi Mi 8 ve vivo NEX S gibi premium telefonlarda gördüğümüz modülün aynısı. Yani çift kamera modülü kardeş Oppo telefonundan tamamen farklı olacak. Benzer telefonlardan bahsetmişken vivo V11 Pro modeli de bir gün önce açıklanacak. (5 Eylül)

Her neyse vivo X23 bir Snapdragon 670 yongasetine sahip olacak ve resmi Vivo bilgileri zaten dört renk seçeneğini ortaya çıkardı. Diğer özelliklere bakılırsa telefon bir 6.4 inçlik Super AMOLED (1080p +) ekran, bir gözyaşı çentiği, 8GB / 128GB belleği, 22,5W hızlı şarjlı 3400mAh pili, 32-bit DAC desteği ve Oreo tabanlı Funtouch OS arayüzü ile sunulacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here