Ana SayfaAkıllı TelefonVivo X60 Pro Plus Satışa Çıkıyor!

Vivo X60 Pro Plus Satışa Çıkıyor!

Vivo yeni üst düzey özelliklere sahip akıllı telefonu X60 Pro Plus modelini kısa bir süre sonra satışa çıkaracak.

-

Çin’li akıllı telefon üretici Vivo, yeni modelleri X60 ve X60 Pro‘yu tanıtmıştı. Bu serinin yeni üyesi olan X60 Pro Plus ise geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkmıştı. Bu yeni üst düzey özelliklere sahip olan model ise şirket tarafından kısa sürede piyasaya sürülecekti.

İşte bugün çıkan bilgilere Vivo, yeni X60 Pro Plus akıllı telefonunu 21 Ocak tarihinde satışa çıkarıyor. İlk olarak Çin pazarından satışa çıkacak olan model ilerleyen günlerde küresel pazara çıkması da bekleniyor.

Çin‘de saat 19:30‘da hem tanıtılıp hem de satışa çıkacak olan Vivo X60 Pro Plus‘ın özellikleri hakkında pek fazla detaya sahip değiliz. Ancak Çin’li kaynaklara göre cihazın Snapdragon 888 yonga seti, dörtlü kamera modülü, ZEISS optik, etkileyici düşük ışık kamera performansı ve yüksek kaliteli ses içeren posterleri yayımlanmış durumda.

Ayrıca bir de V2056A kodlu X60 Pro Plus modeli Ocak ayının başlarında 3C sertifikası aldı. Bu model Geekbench sonuçlarında Snapdragon 888, 12 GB RAM ve Android 11 ile gözükmüştü. Daha fazla bilgi için 21 Ocak tarihini beklememiz gerekiyor.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here