Ana Sayfa İpucu Vodafone Bedava İnternet Kazanma – Adım Adım

Vodafone Bedava İnternet Kazanma – Adım Adım

Vodafone bedava internet kazanma şartları neler? Bedava interneti kazanmak için ne yapmak gerekiyor?

-

Vodafone bedava internet konusunda en aktif olan operatörlerin başında geliyor. Sürekli yeni bir kampanya yapılıyor ve yeni kampanyayla beraber mobil kullanıcıları ekstra ekstra internete kavuşuyor.

Bedava internet konusunda firma en son EBA sistemi için duyurduğu kampanya ile gündeme gelmişti. Bu kampanya kapsamında 6 GB olmak üzere kullanıcılara EBA sisteminde geçerli bedava internet tanımlanıyordu. Fakat bu sadece EBA sisteminde geçerli olan internet paketi olmuştu.

Bunun dışında her alanda kullanmanız için Vodafone bedava internet kampanyaları da var. Mesela Vodafone seviyorum interneti testi ile internet kazanmak.

İlginizi Çekebilir: EBA Bedava İnternet Alma – Tüm Operatörler

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yöntemi: Vodafone Seviyorum İnterneti Testi

Ünlü operatör en son böyle bir test duyurdu çünkü, bir yandan kullanıcıların internete olan eğilimleri araştırılmak istendi bir yandan da zaten bir hediye kampanyası yapılacaktı ve bunun en azından anket sistemine bağlanması sağlandı.

Sonuç olarak siz bedava internet kazanmış oluyorsunuz Vodafone da kendi için en masrafsız olacak şekilde anket çalışmasını yaptırmış oluyor. İki taraflı bir kazan kazan olayı var.

Vodafone bedava internet

Ama tabii ki firmanın bunun için bazı şartları var. Öncelikle en büyük şart anketi doldurmak. O zaman sizi daha fazla meraklandırmadan Vodafone bedava internet alma adımlarını ve ne kadar internet kazanılacağı konusunda detaylara geçelim.

  • İlk yapacağınız Vodafone tarafından oluşturulmuş olan kampanya sayfasına gitmek olacak. Anket sayfasına ulaştıktan sonra teste başla diyeceksiniz ve anket sizin için başlamış olacak.
  • Şimdi test sırasında size bazı sorular sorulacak. Vodafone bedava internet kazanma için sorulan bu sorular anket soruları olacak. Sizin internet kullanımınıza ilişkin bazı sorular sorulacak ve bunlara kendinize göre uygun cevapları vereceksiniz.
  • İlk 4-5 sorudan sonra size bir seçenek sunulacak. İsterseniz o zamana kadar paylaştığınız cevapların sonuçlarını görüp değerlendirme yapabilirsiniz. Fakat internet kazanmak için ankete devam et seçeneğini seçmeniz lazım.
  • Ankete devam et seçeneğine tıkladığınız zaman ise kampanya koşullarını gösteren bir menü açılacak.
Vodafone bedava internet
  • Kampanya koşullarının gösterildiği ekran önemli. Çünkü anket çalışması Vodafone bedava internet kazanma şansı verildiği gibi 5 yıl geçerli olacak olan bedava internet için de çekiliş hakkı veriliyordu. Onun için kampanya koşulları sayfası gösteriliyordu. Fakat 2019 yılında bu kampanya son buldu. Çekişil yapıldı ve 5 yıl geçerli olacak olan interneti kazanan kullanıcılar açıklandı.
  • Bu ekranda “Devam Et” dediğiniz zaman, bedava internet kazanmak için numaranızı girmeniz istenecek.
  • Numarayı girmenizin ardından telefonunuza bir şifre gönderilecek. Telefona gönderilen şifre üzerinden bedava internetinizi alıyorsunuz.
  • Bedava internet kampanyası dahilince verilen internet miktarı ise 3 GB. Bu miktarda internet kazanıyorsunuz ama sadece 24 saatlik süre var.
  • 24 saat sonra kullansanız da kullanmasanız da kazandığınız internet hakkı tamamlanmış oluyor.

3 GB bedava internet işin tek güzel yanı değil. Vodafone seviyorum interneti kampanyası sadece Vodafone kullanıcıları için geçerli değil. İşin asıl güzel kısmı da burası zaten. Bu kampanya diğer kullanıcıları da kapsıyor.

İlginizi Çekebilir: Wi-Fi’den Daha Hızlı Li-Fi Teknolojisi Nedir ?

Vodafone bedava internet

Operatörünüz farklı olsa da hediye kazanabiliyorsunuz. Bunun için telefonunuza gelen şifre yeterli. Şu an için kampanyanın şartları bu şekilde. Fakat kampanya şartlarının değişebileceğini, böyle bir ihtimal olduğunu da söylemiş olalım.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En İyi Android VPN Programları 2020

Virtual Private Network olarak bilinen Sanal Özel Ağ (VPN), internet kullanıcısı olarak emrinizde olan çok önemli bir araçtır. Adından da anlaşılacağı gibi,...

Realme C15s GeekBench Sonuçları Yayınlandı

Realme'nin önümüzdeki iki veya üç gün içinde Realme C15s akıllı telefonunu piyasaya süreceği geçtiğimiz günlerde ortaya çıktı. İlk çıktığında telefonun Realme C15...

Android Tabanlı EMUI 11 Artık Sona Gidiyor

Huawei’nin EMUI 11 arayüzü Android 11 yerine Android 10’a dayanıyor. Üreticinin mevcut durumuna bakıldığında bu hiç de şaşırtıcı değil. Bununla birlikte teknoloji...

Apple Kendi Arama Moturunu Geliştiriyor

Apple'dan yeni bir hareket, her yıl Google'a ödediği milyarlarca dolar tasarruf sağlayabilir. Bunca yıldan sonra, raporlar Apple'ın nihayet bir Google Arama Motoru...

Fedora 33 Yayılandı – Yenilikler ve Kurulumu

Linux tabanlı işletim sistemlerinden birisi olan Fedora arayüzü, geçen ay Fedora 33 beta sürümünü piyasaya sürdü. Şimdi se Fedora ekibi nihayet yeni...