Ana Sayfa Akıllı Telefon Vodafone N9 ve N9 Lite Nasıl Özelliklerle Geliyor?

Vodafone N9 ve N9 Lite Nasıl Özelliklerle Geliyor?

Vodafone N9 ve N9 Lite adının verileceği iki farklı telefonun piyasaya sürüleceği konusunda bilgiler var. Vodafone N9 ve N9 Lite modellerinde nasıl özellikler bulunacak. Yeni seri hakkında detayları biliyormuyuz?

-

Amiral gemisi, orta segment akıllı telefonlar derken yavaş yavaş operatör akıllı telefonları da yaygınlaşmaya başladı. Bu konuda daha çok Turkcell akıllı telefonların öne çıktığını görüyoruz. ZTE markasıyla beraber sunulan T serisi akıllı telefonlarıyla kendisini gösteren markanın dışında diğer bir operatör serisi ise Vodafone akıllı telefonları olarak karşımıza çıkıyor. Bu kez sunulacak olan akıllı telefonların ise Vodafone N9 ve N9 Lite modelleri olacağı konusunda bilgiler ortaya çıktı. Bu kez Vodafone N9 ve N9 Lite akıllı telefonların özellikleri konusunda ilk bilgilerin paylaşıldığını belirtelim. Hemen yeni telefonların özelliklerinden söz edelim.

Vodafone N9 ve N9 Lite Neler Sunacak?

Her iki modelinde yeni bir seri olarak sunulacağından söz ediliyor. İlk model Vodafone N9 akıllı telefonları olacak. Bu modelin ise standart teknolojilere sahip bir model olduğunu göreceğiz. İlk olarak telefonun 5.5 inçlik ekranı dikkat çekecek. Giriş seviyesi modellerde bile çok sık kullanılmaya başlayan 5.5 inçlik ekran panelinin çözünürlük kısmında ise HD+ değerinin sunulacağından söz ediliyor.

Telefonun içerisinde yer alacak olan işlemcilerin ise yine giriş seviyesi MediaTek işlemcileri olacağından söz ediliyor. 2 GB RAM bellek miktarı ve 13 MP ana arka kamerasıyla beraber geleceğinden söz edilen telefonun, 8 MP değerinde de ön kamerası olacak. Android Oreo işletim sistemini göreceğimiz telefonun diğer özelliklerini ise şu an için bilemiyoruz.

Vodafone N9 ve N9 Lite

Vodafone N9 ve N9 Lite ikilisinin Lite modelinin ise biraz daha düşük özelliklerle geleceğinden söz ediliyor. 5.34 inçlik bir ekran kullanacağından söz edilen Lite modelinin, işlemci kısmında ise aynı MediaTek işlemcileri kullanılacak. RAM bellek miktarı kısmında ise 1 GB RAM bellek değerinin kullanıldığını görmek mümkün olacak. 8 MP arka ve 5 MP değerinde ön kamera kullanacak olan akıllı telefonun belli olan özellikleri ise bu kadar ile sınırlı.

Her iki modelinde bu özelliklerle beraber ne kadar fiyatla satışa çıkacağını bilemiyoruz. Ancak bu modellerin giriş seviyesi serisi olması, fiyatın çok yüksek olmayacağını gösteriyor.

25,701BeğenenlerBeğen
57,382TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here


Telefon Karşılaştırma Sayfası Yenilendi! Artık daha hızlı ve daha akıllı. Size hangi telefonun daha iyi olduğunu söylüyor..
+