Abone Ol
Ana Sayfa Oyun Watch Dogs 2 Ücretsiz Yapıldı - Oyun Nasıl Alınacak?

Watch Dogs 2 Ücretsiz Yapıldı – Oyun Nasıl Alınacak?

Watch Dogs 2 ücretsiz olarak dağıtılıyor. Oyunu ücretsiz almak için ne kadar zamanımız kaldı.

-

Ubisoft, bugün akşam saatlerinde Forward etkinliğine başladı. Yeni oyunların duyurulduğu etkinlikte, tanıtılan oyunlar bir yana etkinliğin en çok konuşulan kısmı Watch Dogs 2 oldu.

Bir hafta kadar önce Ubisoft tarafından bir açıklama yapılmış ve oyunun etkinlik sırasında hediye edileceği söylenmişti. Çok kısa bir süre ücretsiz olacak olan yapım için beklenen tarih geldi. Peki, oyunu nasıl ücretsiz alıyoruz ve en önemlisi hala alabiliyor muyuz?

Watch Dogs 2 Ücretsiz Dağıtılıyor?

Etkinlik devam ediyor ama çok kısa bir süre kaldı. İlk açıklamalarda oyunun ücretsiz olarak alınması için etkinliğin izlenmesi gerektiği söylenmişti. Bu noktada oyuna erişmek isteyen kullanıcıların ilk yapması gereken etkinliği takip etmek ve canlı yayına katılmak olacak.

  • Canlı yayına geçmeden önce Uplay hesabınıza giriş yapmanız lazım.
  • En az 2-3 dakika kadar canlı yayını izledikten sonra oyun kütüphanenize ekleniyor.

Eğer hesabınıza girebilir, canlı yayını takip edebilir ve Watch Dogs 2 oyununu alabilirseniz işiniz tamam. Oyun bir sefer sizin olduğu zaman, tamamen sizin oluyor. Ne ekstra bir ödeme yapmanız gerekiyor ne de oyun için ek bir üyelik almanız gerekiyor.

Watch Dogs 2

Bu kadar basit sistemle Watch Dogs 2 oyununu ücretsiz olarak almak mümkün ama işin bir de aması var. İlgi o kadar yoğun oldu ve sunuculara o kadar fazla yüklenme yapıldığı için kullanıcıların Uplay hesaplarına giremedikleri söyleniyor.

Canlı yayını 500 binin üzerinde kullanıcı izliyor ve sunucular bu kadar yüksek sayıda girişi kaldırmadı. Sisteme giriş yapamadığınız için oyunu alamayabilirsiniz. Ubisoft bu durumun farkında olduklarını ve bu sorunu çözebilmek adına çalıştıklarını söyledi.

Canlı yayın sırasında bu konuda bilgilendirme yapıldı. Sorunun nasıl giderileceği konusunda Ubisoft tarafından bir açıklama gelirse ya da süre uzatılırsa ekleyeceğiz. Şu sıralar canlı yayın son bulmuş bile olabilir. Sadece dakikalar kaldı.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Apple Yeni iMac Modellerini Tanıttı

Apple beklediğimiz gibi uzun zamandır güncellemediği iMac modellerini yeniledi. Fakat beklenilen Apple'ın iMac'lerde farklı bir tasarıma geçmesi idi ve malesef bu olmadı.

vivo iQOO 5 Snapdragon 865 Yonga Seti ile Geliyor

Vivo iQOO 5, 17 Ağustos'ta 120W hızlı şarj ile piyasadaki ilk cihaz olarak geliyor. Bugün, marka TUV Rheinland tarafından kullanımının güvenli olduğu...

WhatsApp, Kullanıcıların Birbirlerine Para Gönderebileceği Özelliğini Yayınladı

Facebook son olarak yayınladığı alışveriş özellikleri ile dikkat çekti. Instagram'a ve ana uygulamaya eklenen alışveriş özelliği, butik hesapların işini çok kolaylaştırdı ama...

Samsung Galaxy M51, 25W Hızlı Şarj ile FCC’de Göründü

Samsung, Galaxy M51 olarak adlandırılan yeni Galaxy M serisi akıllı telefon modelini piyasaya sürmek üzere. Cihaz FCC sertifikasına sahip ve 25W hızlı...

WhatsApp Web Nedir? – WhatsApp Web Nasıl Kullanılır?

WhatsApp'ın kullanıcı sayısı milyarları aştı. Akıllı telefonların en çok kullanılan mesaj uygulaması, Facebook gücünden mi yoksa doğru strateji uygulamasından mı bilinmez ama...