whatsappgoruntulukonusma

WhatsApp’ın geldi mi gelmedi mi diye sora sora öldürten görüntülü konuşma özelliği sonunda Android yönünde resmen başlamış durumda.

WhatsApp tarafınca uzun süredir oldukça fazla konuşulan ancak bir türlü gelemeyen görüntülü konuşma özelliği sonunda başladı. Şuan için sadece Android kullanıcıları içerisinde beta kullanıcıları için sunulan bu özellik ile oldukça fazla Android beta test kullanıcısı görüntülü görüşme yapabilmekte.

Aşağıda resimde görebileceğiniz gibi sohbet ekranı üzerinde arama tuşuna bastığınızda  “Sesli Arama” ve “Görüntülü Arama” şeklinde seçenekler karşınıza gelecek. Bu şekilde daha iyi bir uygulama haline gelecek diyebiliriz.

whatsappgoruntulukonusma

Beta testinde şuan için olduğundan görüntülü görüşme sonrasında belli başlı bir anket yapacak ve olumlu sonuçlar aldığı süre zarfında Android ve iOS kullanıcılara güncelleme olarak gelecek. Ayrıca Windows 10 Mobile kullanıcıları için sayılı günlerin kaldığını belirtelim.

WhatsApp’ta Beta Test Kullanıcısı Nasıl Olunur?

WhatsApp‘a gelen tüm yenilikleri ilk olarak denemek isteyen kullanıcılar Google Play Store üzerinde WhatsApp Messenger‘ı bulup açılan sayfanın en alt kısmında “Beta Test Kullanıcısı Ol” bölümünden onay vererek beta kullanıcı olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here