Ana Sayfa İpucu WhatsApp Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir?

WhatsApp Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir?

WhatsApp hesabını kalıcı olarak nasıl silebilirsiniz, resimli bir anlatım ile sizlere göstermeye çalıştık...

-

Günümüzün en popüler uygulaması WhatsApp nasıl silinir? Hesap nasıl kaldırılır? Ya da kalıcı olarak WhatsApp hesabını nasıl silebilirim? Gün içerisinde ister istemez bu sorunlar kafamıza takılıp durur.

Gündelik hayatınızda daha fazla sosyalleşmek için, çeşitli sosyal medya ve iletişim uygulamalarından kurtulmak başlamak için iyi bir yerdir. Bundan dolayı WhatsApp hesabınızı da kalıcı olarak nasıl sileceğinizi sizlere açıklamaya çalıştır.

Başlamadan önce, bunun geri döndürülemez bir süreç olduğu söylemek isteriz. WhatsApp hesabınızı sildikten sonra bütün mesajlarınız konuşmalarınız ve gelen mesajların hepsi tamamiyle yok olur.

WhatsApp Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir?

WhatsApp’ın kendisi hiçbir yedekleme yapmaz ve mesajlarınız, fikrinizi değiştirmeniz durumunda onları geri getirmenin hiçbir yolu yoktur. Yani Google Drive’a kayıtlı oluyor ya diye düşünmeyin. Hesabınızı sildiğinizde, bütün yedekler otomatik olarak her yerden kaldırılır.

WhatsApp Hesabını Android Telefonlarda Silme

Hesabınızı silmek için WhatsApp uygulamasını açın ve ekranın sağ üst köşesindeki üç noktaya dokunun. Açılan menüden Ayarlar> Hesap> Hesabımı sil öğesini seçin.

 

WhatsApp Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir?

Daha sonra cep telefonu numaranızı girmeniz gerekmektedir. Sonrasında ise Hesabımı sil tuşuna dokunun. Artık Android telefonunda bir WhatsApp hesabınız olmayacak.

WhatsApp Hesabını iPhone Telefonlarda Silme

Bir iPhone telefon da kalıcı olarak hesap silmenin adımları büyük ölçüde Android telefonlarınkine benzemektedir. İlk olarak WhatsApp’ı açın ve sonra Ayarlar> Hesap> Hesabımı Sil yolunu izleyin.

WhatsApp Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir?

Bu işlemi gerçekleştirirken bir uyarı mesajı alacaksınız. Açılan ekranda EVET’i tıklayarak işleme devam edeceksiniz. Sonrasında cep telefonu numaranızı girin ve WhatsApp hesabını kalıcı olarak silmek için alttaki Hesabımı Sil seçeneğine dokunun.

Huawei Matebook D15

Huawei Online Store'dan Satın alın..


AJ200TLOFF Kodunu kullanarak 200 TL indirim kazan!
Üstelik HUAWEI Freebuds 3 Bluetooth Kulaklık Sadece 1 TL
Son geçerlilik tarihi: 30 Nisan 2020

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Xiaomi, Roidmi NEX 2 ve NEX 2 Pro Elektrikli Süpürgelerini Piyasaya Sürdü!

Xiaomi Youpin, eko-zincir ortağı Roidmi tarafından üretilen iki yeni el elektrikli süpürgeyi piyasaya sürdü. İki model - Roidmi Nex 2 ve Nex...

ASUS, ROG Strix XG27WQ Kavisli Oyun Monitörünü Duyurdu!

ASUS, ROG Strix XG27WQ adlı yeni bir 27 inç kavisli oyun monitörü duyurdu. Monitör, Republic of Gamers ürünü olan, benzersiz bir stand...

Huawei Vision Smart TV, 8 Nisan’da Piyasaya Sürülecek!

Geçen hafta Huawei, Huawei P40, P40 Pro ve P40 Pro Plus amiral gemisi telefonlarını tanıttı. Bu telefonlar 8 Nisan'da Çin'de özel bir...

Oppo Ace 2, 13 Nisan’da Piyasaya Sürülecek!

Geçen ay, Oppo Başkan Yardımcısı Brian Shen, geçen yılki Reno Ace telefonunun bir üst modelinin Nisan ayında resmi hale getirileceğini doğruladı. Bugü...

Honor Play 4T’nin Tasarımı ve Özellikleri Açıklandı!

Birkaç saat önce Honor, 9 Nisan'da Honor Play 4T adlı yeni bir telefon piyasaya süreceğini doğruladı. Duyurunun hemen ardından, Çin'den tanınmış bir...