WhatsApp Sesli Arama Özelliği Blackberry’de

Akıllı telefonlar ile gelen iletişim imkânı her geçen gün gelişmekte, kullanıcısına büyük kolaylıklar sağlamaktadır. mesajlaşma uygulamaları ile yapılan, milyonlarca kullanıcının bu mesajlaşma uygulamalarını kullanması; akıllı telefonların hayatımızda ki etkisini ve önemli artılarını görmemizi sağlamaktadır. Mesajlaşma uygulamaları arasında yer alan WhatsApp’ta dünyanın en popüler iletişim uygulamalarından bir tanesi.

Kullanıcılarına yazılı mesajlaşma imkanı sunan WhatsApp aynı zamanda ses kaydı gönderme, resim ve video gönderme, konum gönderme gibi çeşitli özellikleri ile de mesajlaşma uygulamalar arasında iddialı bir konumda yer almaktadır. Geçtiğimiz günlerde WhatsApp Android cihazlar için sesli arama özelliğini de devreye sokarak git gide iddialı konumunu yükseltmeyi sürdürmektedir. Android’in ardından hemen sonra iPhone’a da bu özelliği getiren WhatsApp, Blacberry 10’da bulunan sürümünü de güncelleyerek Blackberry kullanıcılarına sesli arama özelliğini de sunmuş durumda.

Blackberry World uygulama pazarına girerek WhatsApp’a gelmiş olan güncellemeyi gerçekleştirerek sizde WhatsApp’ta yeni gelen sesli arama özelliğini kullanmaya başlayabilirsiniz. Sadece internet bağlantısı ile kullanabileceğiniz WhatsApp sesli arama özelliğinin Blackberry’ye güncellemesinin sürümü ise 2.12.1.1’dir. Android, iOS ve BlackBerry 10 ile artık bu özelliği birçok kullanıcı kullanabiliyor ve WhatsApp’a olan ilgi her geçen gün artıyor. WhatsApp’ın bir sonraki güncellemesi ile kullanıcılara ne sunacağı da büyük bir merak konusudur. Sunduğu yenilikler ile gündemde olmayı başaran WhatsApp başarı merdivenleri her geçen gün daha iyi bir şekilde tırmanmaktadır.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.