Ana SayfaTeknoloji HaberleriWhatsapp ve Facebook İşbirliği

Whatsapp ve Facebook İşbirliği

-

Sosyal medya siteleri sürekli bir yarış halinde olduklarından dolayı, hep bir güncelleme ile, profil sahiplerinin daha kullanışlı hizmetlerle karşılaşmalarını sağlamak için çalışma yürütüyorlar. Böylelikle istedikleri hedefe yönelik çalışmalardan verim alındığı takdirde; hem alanında bir numara haline gelmeyi, hem de olabildiğince fazla sosyal medya kullanıcısına hitap etmeyi hedef haline getiriyorlar.

Bilindiği üzere Facebook, sosyal medya siteleri arasında öncü durumunda bulunduğundan, kullanıcılara en iyi hizmeti vermeye devam etmeyi sürdürüyor. Böylelikle yerini sağlama almayı garantilemek için böyle bir uğraşa gerek duyuyor. Bu sebepten yola çıkan söz konusu sosyal medya sitesi yöneticileri, gerek görüntülü konuşma gerekse de mobil ağlar üzerinden iletişim kurmamız konusunda bir ilke imza atarak; sosyal medya alanında devrim niteliğinde gelişmeleri, Facebook profiline sahip tüm kullanıcılara bu hizmeti sunarak, daima gelişmelere açık olduğunu göstermiş; ve bu konuda ne kadar hassas bir tutum sergilediğini kullanıcılara yansıtmıştır.

Facebook ve Whatsapp’ın Ortak Çalışması

Facebook’un son yeniliği Whatsapp’ta oldu. Artık Whatsapp uygulamasını mobil aygıtlarından bulunduran kişiler, aynı zamanda Facebook hesaplarında yer alan gelişmeleri an be an takip edebilecek ve söz konusu gelişme sayesinde olabildiğince etkili bir sosyal medya takipçisi olmayı daha kolay yollarla ellerinde bulundurabilecekler.

İleriki zamanlarda karşımıza çıkacak olan bu yeniliğe şimdilik sadece Whatsapp personelinin giriş yapması mümkün halde. Bir nevi deneme aşamasında olan bu uygulama önümüzdeki günlerde sizlerle buluşturulacak.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here