Ana Sayfa Sosyal Medya WhatsApp'a Tema Değiştirme Özelliği Gelecek!

WhatsApp’a Tema Değiştirme Özelliği Gelecek!

Dünyanın en çok kullanıcısı olan uygulamalarından WhatsApp, nihayet tema kullanımına izin verecek gibi duruyor...

-

WhatsApp, Android ve iOS tabanlı platformlarında birkaç yeni özellik ve işlevsellik getirmek için çalışıyor. Ayrıca, şirketin gruplanmış çıkartma ve albüm gibi özellikleri WhatsApp Web’e getirerek web tabanlı platformunu yükseltmeyi planladığını da biliyoruz.

Şimdi ise yeni bir rapor, şirketin uygulamalarına, kullanıcıların uygulama içindeki temaları değiştirmelerini sağlayacak yepyeni bir özellik getirmeyi planladığını gösteriyor. WABetaInfo’nun gelişmelerini paylaştığı blogunda yer alan bir rapora göre, Facebook’un sahip olduğu sosyal medya şirketi özel temaları uygulamaya getirmek için çalışıyor.

Blog tarafından atılan tweet ise;

Bu, özellik kullanıma sunulduğunda, WhatsApp kullanıcılarının, uygulamayı çeşitli temaya göre özelleştirebilecekleri anlamına geliyor. Ne yazık ki, bu noktada özellikle ilgili daha fazla ayrıntı yok ve şirketin bu işlevi nasıl uygulayacağına dair beklemek ve izlemek zorunda kalacağız.

Ayrı bir şekilde, WhatsApp’ın iPhone kullanıcılarının Memoji’leri WhatsApp’ta paylaşmasına izin verecek bir özellik üzerinde çalıştığı söyleniyor. Bu, iPhone kullanıcılarının Apple iPhone’larında yarattığı Memoji avatarlarını WhatsApp‘ta arkadaşlarıyla ve aileleriyle paylaşabilecekleri anlamına geliyor.

İlginizi Çekebilir: Akıllı Telefon Olmadan Whatsapp Kullanmak

Bu noktada, bu Memoji’lerin popüler sosyal mesajlaşma uygulamasında, iPhone’larda 3D ve sesli hareketleri olduğu gibi gösterilip gösterilmeyeceği veya minimum hareketli etiketler olarak gösterilip gösterilmeyeceği belirsizliğini koruyor. Ancak, WhatsApp, iOS için WhatsApp beta ile ilgili bir sonraki güncellemeyi yayınladığında bu işlevsellik hakkında daha fazla bilgi edineceğiz.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Xiaomi Mi 9T, MIUI 12 Güncellemesi Aldı

Daha önce sadece kapalı beta sürümünde mevcut olan Xioami'nin kullanıcı arayüzünün en yeni sürümü MIUI 12, şimdi bazı Mi 9T telefonlarına (Bazı ülkelerde Redmi...

2020’nin En İyi Android Televizyonları

İnternet, televizyonları akıllı hale getirmek de dahil olmak üzere birçok şeyi mümkün kıldı. Akıllı televizyonlar, sıradan dijital ve kablolu televizyonlara kıyasla çok...

En İyi Android Strateji Oyunları 2020

Uzun yolculukları kısaltan en iyi yöntem, telefonlara oyunlar yükleyerek yapılıyor. Peki, o yolu daha heyecanlı hale getirmek ister misiniz? Android strateji oyunları bunu...

En İyi Savaş Oyunları 2020

Oyun severler ya da en iyi oyunlar neler gibi detayları öğrenmek isteyenler için en iyi 10 savaş oyunu haberimii okumaya devam edin.

2020’nin En İyi Bedava Android Yarış Oyunları

Yarış oyunları, hız tutkunları için vazgeçilmez. Hırsı ve kıyasıya rekabeti yansıtan oyunlar hayatımızda büyük bir yer sahibi. Bu yüzden 2020'nin en iyi...