Ana Sayfa Teknoloji Haberleri WhatsApp’a Yeni Özellikli Güncelleme Geldi

WhatsApp’a Yeni Özellikli Güncelleme Geldi

-

WhatsApp’a bir yeni güncelleme daha geldi. Ardı arkası kesilmeyen WhatsApp güncellemeleri devam ediyor. Kısa süre önce gelen güncellemenin ardından WhatsApp bir çok yenilik getiren bir güncelleme daha sundu.

Yenilik üstüne yenilik getiren WhatsApp ekibi, kısa süre önce yayınladıkları güncellemenin ardından güzel bir ekip çalışması yaparak bir güncelleme daha yayınladılar. Bu güncelleme sadece iOs için gelirken dört yenilik ile beraber geliyor.

İlk önce daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde sohbet ekranı açılıyor ve video gönderirken parmağınızı ekranınız üzerinde yukarı aşağı yaparak zoom yapabiliyorsunuz. Bunların yanında sohbet penceresinde düzenle kısmına dokununca mesaj silme ve okundu olarak işaretleme gibi yenilikleri getiriyor. WhatsApp‘ta ayrıca tek emoji gönderiminde büyük bir emoji olması da dikkatimizden kaçmadı.

whatsapp

Resimde gördüğünüz gibi mesaj yerine emoji direk gönderdiğimiz de büyük şekilde gönderiliyor. Şuan sadece iOS için geçerlidir. Versiyon 2.16.7 güncellemeniz gerekecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here