Ana SayfaİpucuWhatsDog Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır?

WhatsDog Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır?

-

Hergün milyonlarca kişinin iletişimini sağlayan Whatsapp yaptığı patlamadan sonra çılgınlıktan yerini yavaş yavaş ihtiyaç haline bıraktı. Tikleriyle her daim acaba sorusunu sorduran Whatsapp yeni belki yeni aileler kurulmasına yardımcı olurken bazı ailelerinde saçma bir şekilde sonunu getirdi. Whatsdog ile beraber artık yok çift tik yok mavi tik derdi bir kişi özelinde de olsa ortadan kalkıyor.

Mesajım iletildi mi acaba, gördü cevap vermiyor gibi sıkıntıları Whatsdog uygulaması ile en azından seçeceğiniz bir kişi için ortadan kaldırabilirsiniz. Whatsdog ile seçeceğiniz bir kişinin hangi saatte kaç dakika süreyle Whatsapp’ta online olduğunu görebilirsiniz.

Whatsdog Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı kullanmak için herhangi bir üyelik oluşturmanıza gerek yoktur. Uygulamayı indirdikten sonra ana ekrandaki Start kısmına dokunun. Kişi listesinden takip etmek istediğiniz kişiyi seçin. By dial yazısına dokunarak takip etmek istediğiniz kişinin telefon numarasını manuel olarak girebilirsiniz. Ardından continue butonuna basın ve biraz bekleyin. İşlemin aktif hale gelmesi biraz zaman alıyor hatta bazı durumlarda tekrar yapmanız gerekebilir. Ve sonuç artık seçtiğiniz bu kişinin Whatsapp’ta hangi saat aralığında ne kadar online olduğunu görebilirsiniz.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here