Wikipad7

Yapılan açıklamalara göre hemen her geçen gün yeni bir gelişme ile karşılaşmakla beraber aynı zamanda da eski gelişmeleri bir önceki günde bırakıyoruz. Son zamanlarda teknoloji dünyasında üzerinde bir hayli fazla yoğunlaşılan bir diğer alan ise donanım alanıdır. Bu konu da yapılan gelişmeler ile beraber insanlar cihazlarını geliştirebilmekte, aynı zamanda da özellikle oyun konusunda oldukça rahatlamaktadırlar.

Türkiye’de Bir ilk

Türkiye de ilk

Konu ile ilgili wikipad 7 tablet de Türkiye’nin ilk oyun konsollu tableti olarak Türkcell ile kullanıcılarıyla buluşmaktadır. Söz konusu tableti elde etmek için Türkcell bayiilerine gidip faturaya ek ücret ödemek yeterli olmaktadır. Oyun severlerin oldukça hoşuna gidecek olan söz konusu tablet ile siz de artık oyunlarınızı daha rahat bir şekilde oynamakla beraber daha kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

4 çekirdekli ve 7 inç ekran büyüklüğü ile kullanıcılarına şüphesiz hız ve konfor temin eden wikipad 7 oyun konsollu tablet, Türkiye de bir ilk niteliği taşımakla beraber aynı zamanda da PlayStation oyunlarına ulaşımı mümkün kılabilmektedir. Söz konusu tablet android işletim sistemine sahip olmakla beraber aynı zamanda da çizilme ve kırılmalara karşı dayanıklı bir ekranı bünyesinde barındırmaktadır.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here