Wİndows 10 tabletlerde de maksimum performans sergiliyor.

Windows 10 teknolojisi henüz kullanıcıların hizmetine sunulmamasına rağmen; etkili bir biçimde yer alarak bu aşamada önemli bir noktada yer almaya başladı. Bu kapsamda kendini gösteren detaylardan bir tanesi olan küçük tabletler de bu noktada etkili kullanılan ürünlerden olarak dikkatleri üzerine çekecek. Chicago’nun Ignite kentinde düzenlenen konferansta küçük tabletler hakkında açıklamalara yer verilerek; ne şekilde bir çalışma mekanizmasının oluşturulacağına dair durumlar hakkındaki sorular yanıtlanmıştı.

Windows 10 Soruları Cevap Bulmaya Devam Ediyor

Windows 10 tablet seçenekleri ile karşımıza çıkacak
Windows 10, teknoloji meraklılarının beklediği bir işletim sistemi olarak adından söz ettirmeye devam ediyor. Bu aşamada önemli bir noktada yer edinen işletim sistemi hakkında her soru yanıtlanmaya devam edilirken; bu kavramların meydana getirilmesinde öne çıkan detaylar kendini göstermeye devam ediyor.
Microsoft, küçük tasarımlarla gündeme gelen tabletleri üretmemesine rağmen; piyasaya süreceği işletim sisteminin bu tabletlerde de maksimum düzeyde kendini göstermesinde önemli bir rol oynayacağa benziyor. Bu noktada önemli tasarımları piyasaya süren Dell ve Lenovo gibi teknoloji firmalarının ürünlerinde maksimum seviyede kendini göstermeyi planlıyor.

Kişisel masaüstü bilgisayarlarda olduğu gibi bir çalışma sergilemesi planlanan Windows 10 işletim sistemi; bu anlamda geliştirilerek; daha detaylı bir noktada yer edinmeye başlıyor. Tabletlerin çalışma mekanizmasını olumlu yönde tetikleyecek olan işletim sistemi; bu anlamda yeterlilik sağlayan bir biçimde kendini göstermeye başlayacak.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here