Ana SayfaTeknoloji HaberleriWindows 10, Yeni Güncellemeyle Simgleri Değiştiriyor!

Windows 10, Yeni Güncellemeyle Simgleri Değiştiriyor!

Microsoft, bilgisyar işletim sistemi olan Windows 10 için yeni güncellemesini sunmaya başladı. İşte yenilikleri..

-

Dünyaca ünlü şirket Microsoft, bilgisayarların vazgeçilmez işletim sistemi olan Windows‘u ilk piyasaya sunduğu günden beri geliştirmeye devam ediyor. En son Windows 10 ile piyasada hala yer alan şirket bugün bu işletim sistemine yeni güncelleme sunmaya başladı.

Build 21343 olarak gelen güncelleme şuan için test aşamasında. Windows Insider kullanıcıları tarafından deneyimlenen güncelleme ile birlikte yeni Windows 10 simgeleri de geliyor. Güncelleme ile daha modern uygulama simglerine kavuşan Windows 10 kullanıcıları daha birçok yeniliği de elde ediyor.

Yeni güncelleme performans artışı, çeşitli iyileştirmeler ve düzeltmeleri de içerisinde bulunduruyor. Arayüzdeki bu değişiklik kullanıcıların olumlu tepkisiyle karşılanmış durumda. Bilindiği üzere Microsoft geçtiğimiz yıllardan beri arayüzde ve uygulama simgelerinde değişiklik yapmayı planlıyordu. İşte şirket bu güncellemeyle birlikte bu planını gerçekleştirmiş oldu.

Microsoft’un resmi blogunda yayımlanan yeni uygulama simgeleri görselleri oldukça iyi olmuş durumda. Paylaşılan görsellerde değişen uygulamalar Belgeler, Videolar, Müzikler, Resimler, Klosörler, İndirilenler olarak karşımıza çıkıyor. Şirket şuan için Insider kullanıcılarına sunduğu bu güncellemeyi resmi olarak kararlı bir şekilde ne zaman sunacağını ise henüz açıklamadı.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here