Ana SayfaTeknoloji HaberleriWindows 7 için bu güncellemeyi sakın yüklemeyin!

Windows 7 için bu güncellemeyi sakın yüklemeyin!

-

Bu güncelleme, bilgisayarlarda soruna yol açıyor!

Windows 7 işletim sistemi şuan bilgisayarlarda en çok kullanılmakta olan işletim sistemlerinden bir tanesi diyebiliriz. Microsoft, her geçen gün kullanıcıların deneyim raporlarından yola çıkarak Windows 7 işletim sistemine yeni güncelleştirmeler getiriyor. Fakat bu sefer yayınlanan güncelleme, kullanıcıların bilgisayarlarında büyük sorunlara yol açıyor. Microsoft tarafından Windows 7 için yayınlanan KB3004394 kod adına sahip güncelleştirme, bilgisayara bug ve sorunlar getiriyor.

Bu hata Microsoft tarafından da kabul edilmiş durumda, hatta Microsoft, KB3004394 adlı güncellemeyi yüklememeleri için uyarı da verdi. Eğer bilgisayarınız güncellemeleri otomatik olarak yüklüyorsa, güncellemeyi çoktan yüklemiş olabilirsiniz. Microsoft KB3004394 güncellemesinin telafisi olarak yeni bir güncelleme daha yayınlamış durumda. KB3004394 kod adlı güncellemenin sorunlarından kurtulmak için bilgisayarınızda yeni güncelleştirmeleri kontrol ederek yüklemeniz yeterli olacaktır.

Yine de içiniz rahat etmediyse, KB3004394 adlı güncelleştirmeyi bilgisayarınızdan kaldırmak istiyorsanız veya sorunlarınız hala devam ediyorsa bir kaç küçük adım ile güncelleştirme ile gelen sorunların çözümüne ulaşabilirsiniz. Lafı fazla uzatmadan sorun içeren bu güncellemeyi nasıl kaldıracağınızı anlatalım.

İlk olarak denetim masasına giriş yapın: “Denetim Masası > Programlar > Programlar ve Özellikler > Yüklü güncelleştirmeleri görüntüle” dedikten sonra KB3004394 adlı güncellemeyi bulun. Üzerine fare ile sağ tıkladıktan sonra “güncelleştirmeyi kaldır” diyerek sorunlu güncellemeden kurtulabilirsiniz. Microsoft’un sunduğu telafi güncelleştirmesini yaptıysanız buna gerek kalmayacaktır. Gelişmeler için takipte kalınız.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here