Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Windows Phone 8.1 36 Ay Boyunca Güncellenecek!

Windows Phone 8.1 36 Ay Boyunca Güncellenecek!

-

Microsoft’un mobil işletim sistemi olan Windows Phone’a, geçtiğimiz günlerde 8.1 güncellemesi gelmişti. Microsoft bu güncellemenin ne kadar geçerli olacağını açıkladı.

Microsoft’un akıllı telefonlarda kullandığı işletim sistemi Windows Phone, Nokia başta olmak üzere çeşitli üreticilerin telefonlarından telefonlarda kullanılarak karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz haftalarda cihazlara gelen Windows Phone 8.1 güncellemesi ile uzun süredir beklenen özelliklere kavuşan işletim sisteminin ne kadar süre güncelliğini koruyacağı merak konusu olurken , Microsoft tanıtılan telefonların ne zamana kadar güncelleme alacağını açıkladı.
Windows Phone güncellemelerini tüm cihazlara eş zamanlı vermeyi tercih eden Microsoft’un Windows Phone 8.1’i yaz döneminin başında yayınlaması beklenirken, şirketin Windows Phone 8.1 ön yüklü gelen akıllı telefonları ne kadar süre güncel tutacağı da açıklandı. Microsoft’un yaptığı açıklamalara göre Windows Phone 8.1 ön yüklü gelen cihazlar 36 ay boyunca güncelliğini koruyacak.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

LG Signature OLED R TV Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

İlk kez CES 2018'de sergilenen LG'nin katlanabilir OLED televizyonu, hedeflenen 2019 lansmanını kaçırsa da bugün satışa çıkmayı başardı. Bu muhteşem televizyon, dudak...

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition’a Muhteşem Renk Seçenekleri!

Xiaomi'nin yeni akıllı saati bugün piyasaya sürüldü. Mi Watch Color Sports Edition, Mi Watch Revolve de olarak bilinen Mi Watch Color'ın daha...

Xiaomi Mi Box 4S, Yarın Piyasaya Sürülecek!

Xiaomi, uygun fiyatlı ürünleri ile tanınıyor. Bu ürünlerden biri de Mi Box adlı yayın cihazları diyebiliriz. Şirketin piyasaya sürdüğü son model, Ocak...

Meizu POP2s Kulaklıkları Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Meizu, geçen hafta Meizu Buds kulaklıklarını piyasaya sürdü. Bu gerçek kablosuz kulaklıklar, şirketin kendi ülkesinde sunduğu diğer hiçbir ses ürününe benzemiyordu.

Playstation 5’de Hayran Kontrolü Olacak !

Yakın zamanda yapılan bir röportajda Sony'nin PS5 soğutma sisteminden sorumlu mekanik tasarım şefi, konsol hakkında ilginç bir bilgi ortaya çıkardı.