Windows Phone 8.1’in dinamik kilit ekranı

Son günlerde artık tüm cihazlar ultimate yani son sürüm olacak sürümleri bekliyor. Apple iOS 8’i Android L sürümünü beklerken Windows Phone kullanıcıları da yakında cihazlarında olması beklenen 8.1 işletim sistemini bekliyorlar. Windows 8.1 ile kullanıcıların sahip olacakları temel özelliklerden birisi ekranda meydana gelecek olan değişiklikler olacak.
Gerçek zamanlı olarak çalışacak olan ve bazı özel API’lere izin verilecek olan ekran şuanda oldukça hoş bir görüntü ile sızdırıldı. Dinamik kilit ekranı yani “Dynamic LockScreen” adı ile yayınlanan bu yeni kilit ekranı gerçekten de telefonların görsel açıdan çok daha kullanışlı olması namına takdir edilebilir bir kaliteye sahip.
Eğer siz de bir Windows Phone kullanıcısıysanız ve cihazınızın gelecekte muhtemelen nasıl bir kilit ekranına sahip olacağını önceden görmek isterseniz internete çıkmış olan bu sızıntı videosunu izleyebilirsiniz.  Kaynak olarak Nokia’nın kaynaklarından birisi olan NokiawpBlog imzası var. Eğer gerçekten gelecek kilit ekranı böyle olursa Windows Phone’lu cihazları birçok platform kullanıcısının kıskanacağı kesin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here