Ana SayfaTeknoloji HaberleriWindows Phone 8'de Spotify Desteği Sona Erdi!

Windows Phone 8’de Spotify Desteği Sona Erdi!

-

Spotify popüler uygulaması, Windows Phone 8‘e olan desteğini çekti…

Cep telefonunda müzik denince akla ilk gelenlerden olan popüler bir uygulama olan Spotify Windows Phone 8 kullanıcılarını üzdü. Son zamanların sevilen müzik akış hizmeti Spotify, Windows Phone 8‘e artık desteğini vermeyeceğini duyurdu.      

spotify

 

Haberin kaynağı olarak Windows Phone kullanıcılarının bir arada olduğu WishAppList sitesini gösterelim. Sitede yayınlanan açıklamaya göre ise durumu doğrulayan Spotify müşteri destek biriminden gelen bir e-posta da ,aşağıdaki bilgiler yer alıyordu:

Merhaba, 

Bize mesaj gönderdiğiniz için teşekkürler. Spotify Topluluğu’nu faydalı bulduğunuzu duyduk. Gelecekteki güncellemelere biraz ışık tutmak istiyoruz.

Windows Phone 8.x’in artık desteklenmediğini doğrulayabiliriz. Bu işletim sistemini kullanan cihazlarda Spotify uygulamasını kullanmaya devam edebilirsiniz, ancak bundan sonra güncelleme almayacak ve indirilmeyecek. Bu durumdan dolayı üzgünüz.

Windows 10 konusuna geldiğimizde, (bu platforma özel) bir sürümün ne zaman yayınlanacağı veya yayınlanıp yayınlanmayacağı hakkında şimdilik bir şey söyleyemiyoruz. Ancak yeni bir şey olduğunda cihazınızda güncelleme uyarısı alacaksınız.

Umarız bu bilgi faydalı olmuştur. Aklınızda başka bir şey varsa bize yazın.

İyi günler,

Tsvetan

Spotify Müşteri Desteği

Spotify’ın Windows Phone uygulamasının artık desteklenmediği açık olsa da bu açıklamanın arkasında Windows var mı bilinmez zira yakın bir zamanda Windows da bu tür bir açıklama yaparak tüm yatırım ve desteklemenin Windows 10 için olacağını duyurmuştu.

spotify-windows-mobile

Spotify, Windows 10 Mobile için kapıları kapamadığının işaretini de verdi. Zira tüm işletim sistemlerinde yer almak Spotify Uygulamasını kullanmak Firma için daha çok kazanç demek ancak desteği çekilen sistemlere yatırım ileri aşamada zarar getirecektir.

Ayrıca açıklamanın son bölümlerinde Windows 10 ile ilgili yakın gelecekte farklı yeniliklerin olabileceğinin işaretini veren Spotify, şimdilik bununla ilgili bir tarih vermedi.

access-music-on-windows-10

75 milyonluk bir kullanıcı sayısına sahip olan servisin 20 milyonu ücretli abone olmak üzere müzik kategorisinde 55 milyonu ise servisi ücretsiz kullanan kullanıcılardan oluşuyor.

Sevgili okuyucularımız bize destek olmak için sosyal medyada yazılarımızı paylaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here