Windows Phone için BBM yayınlandı
08-07-2014
6
0

Windows Phone için BBM yayınlandı, aylardır süren uzun bir yolculuğun içerisine giren kullanıcılar BBM uygulamasının Blackberry tarafından yayınlanmasını bekliyorlardı, bugün ise uygulama yayınlandı ancak kullanıcıları hayal kırıklığına uğrattı.

Kapalı beta olarak yayınlandı.

Uygulama kullanıcıları hayal kırıklığına uğrattı, kapalı beta olarak yayınlanan uygulama normal kullanıcılar tarafından indirilemiyor, uygulamayı Temmuz ayında yayınlayacağını belirten Blackberry uygulamayı bugün yayınladı.

Diğer işletim sistemleri için yayınlandıktan sonra büyük bir popüler kitleye sahip olan BBM kullanıcıların gözde mesajlaşma ve arama uygulaması olmuş durumda, geçtiğimiz aylarda açıklanan raporlarda 80 milyondan fazla kullanıcıya ulaştığı belirtilen mesajlaşma uygulaması bugün Windows Phone için yayınlandı.

Dilerseniz uygulamayı Windows Phone mağaza üzerinden inceleyebilirsiniz, uygulamanın yakın zamanda tüm kullanıcılara açılması bekleniyor.

[button text=”İncelemek için tıklayın” url=”http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/bbm/611e38dd-52a4-493c-9bec-cd4351d9d3e3″ size=”large” type=”warning” icon=”download-alt” iconcolor=”white” target=”_blank”]

Yahoo Durulmuyor Whatsapp'a Rakip Çıkarıyor
Etiketler

Değerli düşüncelerinizi almak isteriz:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.