Ana Sayfa Mobil Uygulamalar Windows Phone için Bilyoner yayınlandı

Windows Phone için Bilyoner yayınlandı

-

Henüz daha tam olarak gelişimini tamamlamamış olan ve sürekli olarak mağazasıyla eleştirilen Windows Phone işletim sistemi için aylardır beklenen uygulama Bilyoner maç uygulaması yayınlandı.

Genellikle maç düşkünü diye tabir edilen maç sevdalısı kullanıcılar tarafından Android işletim sistemine sahip hatta bilgisayarlar üzerinden internet sitesiyle beraber takip edilebilen Bilyoner uygulaması bugün ücretsiz olarak Windows Phone işletim sistemi için yayınlandı.

Windows Phone için her yeni bir gün yeni yeni oyunların yayınlanmasının yanı sıra 300.000 uygulamaya sahip olan Windows Phone mağazası her yeni gün birde uygulama desteğine kavuşuyor, oyun desteğinin yanı sıra uygulama desteğinin daha önemli olduğunu belirten kullanıcılar Sahibinden.com gibi uygulamaların Windows Phone işletim sistemi için yayınlanmadığı sürece mağazanın hiçbir zaman gelişemeyeceğini iddialarında oldukça haklılar denebilir.

Sizden yardım bekliyor.

Windows Phone için bugün itibariyle yayınlanan Bilyoner uygulamasını indirdikten sonra mutlaka uygulamaya geri dönüş yapmanız bekleniyor, yeni bir uygulama olduğundan dolayı içerisinde olabilecek olan bazı eksiklikler için Bilyoner ile iletişime geçebilirsiniz.

25,713BeğenenlerBeğen
57,465TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here