Windows Phone 8.1 güncellemesi ile beraber kullanıcıların sistem uygulamalarını mağaza üzerinden güncelleme yapabildikleri en beğenilen özelliklerden bir tanesi oldu.

Windows Phone 8.1 ile beraber kullanıcıların yerleşik sistem uygulamalarına kullanıcı izni sağlayan Microsoft bu yaptığı hamle ile beraber hem kullanıcılar için rahatlık hemde kendi için bir kolaylık yapmış oldu.

Sürekli yayınladığı güncellemelerin eksik ve geç gelmesi ile tepkiler alan Microsoft bundan sonra sistem güncellemesi yapmadan kullanıcıların daha doğrusu Windows Phone 8.1 işletim sistemine sahip cihazların sistem uygulamalarını tek bir tık ile güncelleme yapabilecek.

Genel olarak kullanıcıların hem daha rahat bir güncelleme yapabilmesi hemde daha kolay ve daha çabuk güncelleme alabilmesi için tasarlanmış ve düşünülmüş olan sistemin genel amacı çok uzun süreler sistem güncellemesi bekleyen kullanıcıların bir yere kadar dayanması ve bundan sonra platformu terketmesinden dolayı düşünülmüş gibi gözüküyor.

İşte Microsoft'un Yeni Telefonu Surface'ten İlk Görüntüler

Dilerseniz bugün 1.0.14127.246 sürümüne yükseltilen Takvim uygulamasını sizlerde mağazaya giderek güncellemeleri denetle butonuna tıklayarak güncellemeyi başarılı bir şekilde yapabilirsiniz, güncelleme içeriği sadece hata giderme ve performans arttırmaları olarak biliniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here