Ana SayfaİpucuWindows Phone Otomatik Uygulama Güncellemeleri Nasıl Yapılır?

Windows Phone Otomatik Uygulama Güncellemeleri Nasıl Yapılır?

-

Windows Phone 8.1 işletim sisteminin beta sürümünün yayınlanması ile beraber sisteme entegre edilen Otomatik Uygulama Güncelleme özelliğini şimdiden sizlere açıklamak istedik. İlk olarak bu işlemi yani otomatik uygulama veya oyun güncellemelerini yapabilmeniz için cihazınızda en az Windows Phone 8.1 ön izleme (BETA) sürümünün yüklü olması gerekmektedir.

Otomatik güncelleme yapabilmek için ilk olarak mağaza uygulamasına tıklayıp ayarlar bölümüne tıklamanız gerekli, bundan sonra ise karşınıza çıkacak olan Güncelleme olup olmadığını kontol et dedikten sonra karşınıza çıkacak olan

”Uygulama güncellemelerini denetliyoruz. Telefonunuz uygulamaları otomatik olarak güncellemeye ayarlıysa, güncellemeleri olabildiğince çabuk indirip yükleyeceğiz. Aksi takdirde, Mağaza kutucuğunuzdan güncelleme olup olmadığına dair bir bildirim göreceksiniz” yazısına Tamam deyip güncellemelerin cihazınıza indirilip yüklenmesini beklemelisiniz.

Eğer cihazınızda Uygulamaları otomatik olarak güncelle butonu açık değil ise güncellemeler cihazınızın mağaza kutucuğunda gözükecek ve manual olarak güncelle butonuna basarak güncellemeleri yükleyebilecekisiniz. Dilerseniz bu aşamaları resimli olarak sizler için tekrardan anlatalım.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here