Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Wunderlist 3 Windows 8.1 için geliyor

Wunderlist 3 Windows 8.1 için geliyor

-

Sürekli olarak yeni yazılımların geliştirilmesi ve adeta bir akıllı telefonu andıran metro arayüzü ile kullanıcıların dikkatini çeken işletim sistemi Windows 8.1 için yeni bir uygulama daha geliyor.

Eylül ayında yayınlanıyor.

Wunderlist 3 kod adına sahip olan yeni bir uygulama Android ve iOS kullanıcıları tarafından oldukça fazla kullanılıyor, genel olarak amacı liste oluşturmak olan uygulama Wunderlist 3 bugün yaptığı açıklama ile beraber Windows Phone 8.1 işletim sistemi ve Windows 8.1 işletim sistemi için uygulama geliştirdiklerini açıkladı.

Eylül ayında mağazalarda boy göstermesi beklenen liste oluşturma uygulaması Wunderlist 3 adeta liste oluşturmanın ötesinde bir uygulama.

Uygulamanın Windows 8.1 için daha önce yayınlanacağı Windows Phone 8.1 için ise daha sonra yayınlanacağı tahmin ediliyor, ilerleyen günlerde resmi bir açıklama bekleniyor.

 

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

LG Signature OLED R TV Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

İlk kez CES 2018'de sergilenen LG'nin katlanabilir OLED televizyonu, hedeflenen 2019 lansmanını kaçırsa da bugün satışa çıkmayı başardı. Bu muhteşem televizyon, dudak...

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition’a Muhteşem Renk Seçenekleri!

Xiaomi'nin yeni akıllı saati bugün piyasaya sürüldü. Mi Watch Color Sports Edition, Mi Watch Revolve de olarak bilinen Mi Watch Color'ın daha...

Xiaomi Mi Box 4S, Yarın Piyasaya Sürülecek!

Xiaomi, uygun fiyatlı ürünleri ile tanınıyor. Bu ürünlerden biri de Mi Box adlı yayın cihazları diyebiliriz. Şirketin piyasaya sürdüğü son model, Ocak...

Meizu POP2s Kulaklıkları Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Meizu, geçen hafta Meizu Buds kulaklıklarını piyasaya sürdü. Bu gerçek kablosuz kulaklıklar, şirketin kendi ülkesinde sunduğu diğer hiçbir ses ürününe benzemiyordu.

Playstation 5’de Hayran Kontrolü Olacak !

Yakın zamanda yapılan bir röportajda Sony'nin PS5 soğutma sisteminden sorumlu mekanik tasarım şefi, konsol hakkında ilginç bir bilgi ortaya çıkardı.